şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sozlugun her onune geleni yazar yapmasi sebebiyle ortaya cikan ahlaksiz, kufurbaz ve gerizekali yazarlardan bir tanesi. ayrica feci sekilde doktor dusmani. insanlari doktorlara karsi galeyana getiren, nefret sacan, ozel mesajla da muhtemelen doktor oldugum icin aileme kufur eden bir yazarimsi.

  onun bunun gotunu keserim mantigiyla eksi sozlugun anonimitesinden yararlanan, ama gercek hayatta insanlarla asla boyle konusamayan bir klavye delikanlisi. umarim bir doktora burada konustugu gibi hakaret icerikli konusmaz, dunya zannettigi gibi bir video oyunu degil, adamin gotunden kan alirlar haberi yok. muhtemelen 10 yasinda filan bir ergen. herkese gider yapip herkesi dovebilecegini filan zannediyor. umarim tez zamanda ucurulur sozlukten.
 • doktorların hepsi dayaklık bu ülkede şeklinde girilen entry'nin sahibi zeka yoksunu ergen.

  kendisinin nick altına 4 ay önce aynı tarz bir nick altı girilmiş. konu yine aynı. durduk yere doktor düşmanlığı yapan kuyruk acısı olan mental retarde bir arkadaş kendisi.

  arkadaş şu fakülteyi kazanamadınız diye kazanan insanlara klavye delikanlılığı yapmak, her gördüğü yerde küfür etmek neyin kafası cidden anlamıyorum. yani diyorsun ki ben çok uğraştım ama kazanamadım. içimde kuyruk acısı kaldı. embesil olduğumu yeterince kanıtlayamadım. bunu bir de sosyal medyadan ispat edeyim dedim. tek açıklaması bu.

  tanım: ciddiye alınmaması gereken klavye silahşörü adolesan.
 • hayatta bi sike yaramayan, butun basarisi eksi sozlukte yazar olmak oldugunu dusundugum embesil sozluk yazari. doktorlardan nefret eder, sozlukteki tanimadigi doktorlara mesaj atip ailelerine kufreder. utanmaz, arlanmaz bir seref yoksunudur kendisi.

  ayrica sozlukte doktor nefreti sacarken, hastalanip doktora gidince sut dokmus kediye doner, burada oldugu gibi ahlakizlik yapamaz. sike sike terbiyeli olmak zorunda kalir. zaten seref yokusunu olmasi da bu kaypakligi yuzundendir.
 • faşist bir asalak, cinsiyetçi bir şerefsiz, başarısız bir troll, pis kokan bir ergendir.
  sosyal alandaki başarısızlığı ve zihninin çirkinliği yüzüne de vurmuş olacak ki sözlük üzerinden kadınlara ağza alınmayacak hakaretler etmektedir,

  kısaca göz atarak şu entryleri ve başlıkları buldum;

  -"kadınların insanlıktan nasibini almaması" *

  - "kadınların kafalarının çok çalışmamasından kaynaklıdır..." *

  - "kadınların liseli olması" *

  - "kadınlarda orospuluk switchi doğuştan on geliyor" *

  - "kadınların karakteri ucuz, kadın millet iste ne bekliyorsunuz ki" *

  - "kadın dediğin güce tapan bir yaratık, kibar erkeği güçsüz görüyor itici buluyor kocaman zekasıyla. " *

  daha fazlasının olduğuna eminim.
  yazdığım gibi bu dallama muhtemelen haftada 1 yıkanan, tipsiz, kültürsüz, maddi ve manevi açıdan güçsüz olduğu için kadınlar bu tipi bakışlarıyla aşağılamakta adeta itin götüne sokmaktalar, ezkaza buna bakan bir kız daha sonradan pişman olup, götüne tekmeyi attığı için bu velet triplere girip burada başımızı ağrıtmakta.

  kendisinin uçacağı zaman elbette geç değildir fakat o zamanı beklemek yerine benim gibi engeli basabilirsiniz.

  edit: :))))