şükela:  tümü | bugün
 • nihayet yakında piyasaya çıkacak olan tuşlu, dokunmatik ekran olmayan yarı akıllı, 30-40 $ fiyat bandında satılacak olan, efsane markanın telefonu. 1 ay pil süresi, mp3 player (32 gb micro sd desteği), 2 mpx kamerası ve tuşlarıyla göz dolduruyor! maalesef internet bağlantısı ve paylaşım gibi özellikleri de mevcut olacak. çift sim kartlı versiyonu da olacak.

  yedek telefon tutmak isteyenlerden, akıllı telefon kullanmak istemeyenlere kadar geniş bir kitleye hitap edeceğini ve microsoft'un nokia cihaz birimini satın alması sonrası yaptığı en büyük satış rakamlarına ulaşılacağını düşünüyorum.

  hiçbir özelliğini kullanmayacağı halde iyi bir marka olsun diyerek 4-5 yüz tl verip akıllı telefon almak zorunda kalan insanlara ilaç gibi gelecektir. türkiye fiyatının 150-170 tl mertebesinde olması normal ama nokia 225 yurtdışının tam 3 katı fiyata satılıyor maalesef.

  link

  nokia 225 ile farkı nedir diyenler için: link (özetle, pek de fark yokmuş hakkaten)
 • tam da koca ekranlı uzay aracı tipli bilmemkaçküsürbinlik telefonlarla uğraşmak istemeyen ebeveynlere göre olan kelepir telefon.

  internet, sosyal ağlar, çoğu akıllı telefonda artık olmayan radyo ve uzun dayanan şarj gibi özellikleri gayet güzel. fiyat performans bakımından muhteşem.