• telsiz telefon
    antensiz telefon
    cep telefonu
    anteni olmayan cep telefonuna 125milyon verdiren telefon
    ilk cep telef0num
  • ilk çıktığında afişlerini görüp de hakikaten kuyruğu kulağı var sanıp çok heves ettiğimi hatırlıyorum. (ve bunu gereksiz de olsa paylaşmış oluyorum, en azından afişleri, reklamları hatırladık)
  • anteni olmadigi icin cep ve canta icinde ta$inmasi kolay, teknik ozellikleri, ekurisi sayilan nokia 6110'dan fazla eksik olmayan nokia modeli. kanaatimce biraz agir.
  • nokia üçikibirsıfır şeklinde okunabiliyo, ama ortada gereksiz 1 beklenti oluyor..
  • 6110 yaninda solda sifir kalan ama tipinden kurtaran telefon.
    definishin 2:bir network sirketi icin yaptigimiz kampanya basariyla sonuclandigi icin bize bedava verilen cisim heuheuehueheu (baktim £140 hehehe ciyk)
  • düşünce de pek bişii olmayan cep telefonu modeli. 2 mden düştü, yağmurda koşarken cebimden su birikintisine fırladı, birazcık köşesi çatladı o kadar.
  • mna kodumun telefonu; nokia'dır dedik, satıjıya kandık aldık, 2,5-3 saat konu$unca bitiyor $arji, her gün $arj et i$in yoksa, extra batarya da yok, niye cekiyorum bilmem ki...
  • sırf memory'deki high score'um için katlandığım telefon...
  • şöyle böyle ençok kullanılan telephone
  • hala sadece 4-5 gunde bir sarj ettigim, sarjinin bitmesi hep haftasonuna gelen antensiz, mini, siritan telefon. daha minileri var ama onlar oyncak gibi.
hesabın var mı? giriş yap