• az önce gördüğüm habere göre planlanan büyük devrim

kaynak
  • üçüncü dünya savaşı yaklaşıyor demektir.
  • heyecanlandırdı.
    ilk telefonum la o benim, bu yaz köye gidince bir teyzede gördüm hatıra fotosu bile çektim.
    çıkarsa alırım.
  • zamanında çok iyiydi ama bu zamanda tutmaz dediğim hadise. çünkü herkes artık whatapp vs kullanıyor, maillere bakmak gerek, sosyal media vs. yani günümüzde insanlar mesajlaşma ve telefon görüşmesinden çok bu gibi işlerde kullanıyor telefonu. 3310 güzel nostaljik ve benimde ilk telefonumdu ama günümüz ihtiyaçlarında yetersiz. nokia zaten çağı yakalayamayan bir firma, bunu bu yaptığı ile daha iyi anladım.
    bence aynen üretmek yerine, günümüz modellerine 3310 tasarımı uygulansa ve içine tasarruf modu mahiyetinde 3310 siyah beyaz tema uygulansa çok daha iyi olur, rekabetçi olurdu. tabiki snake oyunu da içinde olmalı!
  • mah değeri yüksek bir batarya ile üretilmesi halinde bu bataryadan bir tane alarak hali hazırdaki 3310'uma takacağım. arada yılan oynuyorum iyi oluyor.
  • şahane olay. yılana ek olarak bir iki oyun güncellenirse koşa koşa alıp dantelli vitrinime koyacağım. kandırmıyonuz he mi lan? boşa yükseltip indirmeyin bak galbimi.

editöryal: imla, kelime, şive
  • eğer çıkarsa lise yıllarımda yaptığım salaklığı yapmayıp bir adet alıp açmadan saklamayı planlıyorum.
  • nokia 32 10 devrimdir ilk telefonum antensizdir asgari ücret 80 milyon lirayken 120 milyon vermiştim .
  • nokia ın pr hareketi. nokia nın hedefi tekrardan akıllı telefon sektörüne ayak basmak, yanlış bilmiyorsam android işletimli 3 telefon tanıtacak ileride nokia. nerden nereye bir zamanlar sektör birincisi iken şimdi akıllı telefon sektörüne ayak basmaya çalışıyor nokia. hakketen ibretlik.

edit: 59 euro fiyatını pahalı bulduğum telefon, akıllı telefon olmayan bu telefonun yapacaklarını avrupa piyasasında 29 euro ya satılan bir sürü telefon yapabiliyor. düşünülenin aksine bir kaç fanatik dışında çok satılacağını da düşünmüyorum. ama yine de iyi reklam yaptı nokia.
hesabın var mı? giriş yap