şükela:  tümü | bugün soru sor
 • almayı düşünenler için şu şekilde özet geçebiliriz;

  tanıtımlarda şarjının 1 hafta gittiği söyleniyor ancak müzik ve mesajı fazla kullandığınız zaman bu süre 1 güne kadar düşebiliyor.

  dahili olarak 20 mb hafızaya sahip.eğer sıfır cihaz satın alırsanız kutunun içinde 2 gb. hafıza kartı da hediye ediliyor.

  2 mp kamerası 4x zoom özelliğine sahip. ilk zoom işleminden sonra bulanık bir görüntü almaya başlıyorsunuz.flaş ayarlarını da manuel olarak yapmanızda yarar var, zira otomatik mod'a aldığınızda ortamı tanımakta kararsız kalıyor.

  telefon suya, toza, darbeye dayanıklı olduğundan sarj, kulaklık, usb girişlerinin bulunduğu bölmeyi açılır-kapanır plastik kapakla desteklemişler.

  dış etkenlere karşı korumak adına batarya'nın bulunduğu bölmenin kapağı vidalı yapılmış.açmakta sıkıntı çekerseniz bozuk para işe yarayabiliyor.ayrıca telefondaki sızdırmazlığı sağlamak için birleşimli parçaların olduğu bütün bölmeler contalarla desteklenmiş.bu contalar telefonun renk seçimini de belirliyor.

  kutunun içinden kulaklık, sarj aleti, batarya ve kullanım klavuzu çıkıyor.telefon'da usb girişi bulunmasına rağmen bağlantı kablosu'nun opsiyonel olarak sunulması ise tamamen nokia'nın cimriliği.
 • şu sıralar araştırdığım ve sade ama kullanışlı telefonlarda ilk sırada olduğunu düşündüğüm ve yakın zamanda daha kaliteli(?) telefonumu satıp almayı düşündüğüm model.
 • hesap makinesi kaybolan telefon. bilen duyan biri varsa yardım etsin la.

  cihazı geçenlerde telefoncuya gidip gösterdim o da bulamadı.
 • neden nokia modeline yönlendiğini anlamamakla beraber rakam olan 3720 bazında söylüyorum, garanti bankası hesabına para yatınca gelen mesajı gönderici numarası.