şükela:  tümü | bugün
 • gprs ayarları problemli bir telefon. telefonun kendi tarayıcısını kullanarak surf yapmak niyetindeyseniz ayarları yapmanız çok basit. ama gmail mobile veya mig33 gibi java uygulamalarını kullanmak isterseniz işte o zaman tıkanıyorsunuz. neyi nereden yapacaksınız bilemiyosunuz. misal ben, henüz gmailime girebilmiş değilim. denemediğim de kalmadı.

  onun dışında süper telefon, 6100'ın veliahtı..

  edit: çözülebiliyor, sadece biraz karmaşık. zor diye almamazlık yapmayın.

  http://www.mobiletisim.com/telefonlar/nokia/6300
 • fiyatı 380 ytl lere kadar düşmüştür.eğer kızılay telefonu istemiyorum diyosan uzak dur ey fani ölümlü
 • yeni bir 3310 olmayacak ancak her geçen daha da fazla insanda göreceğimiz nokia güzelliği.

  ancak bu telefonun bir takipçisi var ki, hala anlayabilmiş değilim olayını

  nokia 6301

  bu 6301'in üzerinde wifi var tek fark olarak ancak bu kadar küçük bir telefona nasıl sığdırmışlar wifi, onu anlamadım. yoksa telefondaki hafıza kartı okuyucusunu, edge'i, 2 mp kamerayı, radyoyu, mp3 çaları vesaireyi nereye koyduklarını çok iyi anladım ama bu wifi nerede onu çözemedim..
 • kullanımı oldukça rahat, tasarımı oldukça sade, harika bir nokia modeli.. isterse tüm türkiye kullanıyor hale gelsin hiç sorun değil. bu kalitede bir telefon için bedava sayılabilecek bir fiyat ile satılırken bu kadar talep edilmesinden doğal bir şey yok..
 • seri üretiminde 3 adet hata olan telefon. ilki telefonun alarmının kısıktan başlayıp yükselerek çalması ve bunun düzeltilememesi. ikinci hata ise telefonun arka kapağının tam olarak yerine oturmaması. son hata ise telefonun arkasında bulunan kameranın merceğinin yana doğru kayık olması. lakin ikinci ve üçüncü hatalar bu telefonun piyasada satılanlarının yüzde yetmişinde görülmekteymiş. bu kadar kilit özelliği bi arada bulunduran, son derece sade ve şık olan, bu kadar reklamı yapılan bir telefonun ( hele ki nokia ise ) bu derece makul bir fiyata ( 350-400 ytl ) satılmasının temel sebebi budur.
 • yeni ulusal cep telefonumuz diyebileceğim telefon. yolda,otobüste,kafede elinde telefonu olan her 3 kişiden birinde kesinlikle bu telefon var. belki de bu telefon hakkındaki en büyük negatif özellik bu aşırı popülerliği,herkesde aynı telefonun olması. şenlikten geri kalmamak için ben de aldım bir tane malesef.
 • ilk piyasaya çıktığında 650 ytl olan fakat kisa süre içerisinde 350 ytl ye sıfırını bulunabilecek kadar düşen, şarjı az giden, çizilebilir bir kasaya sahip, estetik nokia ürünü.
 • satın aldığınız fiyata eksiği değil fazlası olan telefon,konuda uzman değilim ancak kamerasıyla arazide çektiğim fotoğraflar tatminkar bir kalite sunmakta,yine aynı arazi koşullarında defalarca düşüp ağzı yüzü çizikle dolmasına rağmen bana mısın dememektedir.bahis edildiği üzere tek sorunu şu sıra ve uzunca bir süre herkesin elinde olacak olması ama ben gerçekten çok önce aldım sözlük,kitle takip etmedim yeminlen.