şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en sonunda dün ankara'da alabildiğim telefon. n serisi gibi über özellikleri olmayan ama sliderlı bir nokia isteniyorsa en iyi seçenek.
 • en son release edilen firmware versiyonu v8.30 olan nokia telefonu.
 • kamerasıyla beni benden alan telefondur. baldan tatlı yegenlerimin fotoğraflarını çektim, bir de bu fotoğrafın çıktısını aldım. aman allahım dedim bu ne kalite neredeyse fotoğraf makinesini cep telefonu niyetine kullanıyormuşum da haberim yokmuş. tabi daha kaliteli foto çeken cep telefonları olabilir, ama bu fiyata alınan bi cep telefonu için gayet yerinde bir kalitesi var. ayrıca ötme müziği olarak nokia tune kullanıyorum çünkü bir ortamdaki herkes nokia kullansa da herkes bu melodiyi değiştirdiği için nokia tune çalan tek tel benimkisi oluyor.
  telefonun genel özelliklerini değerlendirmeyecem, en üst düzey telefonlarda olup da bu telefon da olmayan sadece bir kaç şey var. onlar da dokunmatik ekran olmaması, ofis programlarını açmaması, wi fi si olmaması olarak sıralanabilir.
  aldım, kullanıyorum, memnunum efendim.
 • 'mesaj atıp konuşsam bana yeter' mantığıyla yıllardır takoz telefon kullanan biri olarak bana çok çılgın bir aletmiş gibi görünen yeni cep telefonum. tek kötü yanı 'nasılsa birşey olmaz, olsa da koymaz' diye telefonu yerlere düşürmeye, atıp tutmaya alışmışken bunu o rahatlıkla kullanamamaktır. o da zaten telefondan değil benim el alışkanlığımdan kaynaklanıyor. zamanla telefonu daha narin kullanmayı öğrenicem heralde, onun dışında bir problemim yoktur. gayet güzeldir, hoştur.
 • 1.5 yılda fiyatı sadece 99 tl düştüğü için kendimi çok karlı hissetmeme neden olan alet. bir telefonda olması gereken neredeyse herşey var bunun yanı sıra kamera ve müzik performansları mükemmele yakın. benim gibi dokunmatik telefonlardan hoşlanmıyor şık ve ağır bir görünüme sahip bir telefon istiyorsanız kaçırmayın.
 • flash destekli symbian os s40 yüklü çelik kasa telefon. içinde opera mini yüklü olarak gelir. s60'a alışanlara biraz karışık gelebilir ama multitasking olmadığı için s60'dan biraz daha hızlıdır. son olarak çelik kasa olmasına dikkat çekerek istediğiniz gibi atıp tutabilirsiniz demek istiyorum.
 • 2008'in yazında vatan bilgisayar'dan aldığım, görüntüsüyle, ufak oluşu ve kolay kullanımıyla beni benden alan telefonum. ama (bak ama diyorum çünkü sert giricem şimdi) daha aldığımın 3. günü ekranın sağ üst köşesinde beliren siyah nokta yüzünden 3. haftasında (belki düzelir diye bekledim) servise gönderdiğim ve 1.5 ay sonra ancak geri gelen -ki yenisini de vermediler- ondan sonra güzelce kullanıyorum diye sevinirken geçen yaz pat diye pil sorununu karşıma çıkaran, bunun üzerine sorunun pilden olduğunu sanıp yeni pil aldığım, ancak ikinci pilden sonra da değişen birşey olmayınca sorunun telefonda olduğunun farkına varıp dün tekrar servise verdiğimdir. ayrıca işime yarayabilecek hiç bir uygulaması olmamasından ötürü de ayrıca sinirli olduğum müsibet. misal bir skype veya facebook uygulaması yok. tüm nokia modellerinin var ama bunun yok.

  ha unutmadan söyleyeyim, kulaklığı da bozuldu. servis onun için illa faturasını isteyince kulaklığı gönderemedim.

  bugüne kadar nokia 3510 ve nokia 6280 kullandım, hiç birinde sorun yaşamadım, bu 3. nokia telefonum ama sürekli birşey çıkartıyor. nokia'ya yakışmadığını düşünüyorum.
 • hiç memnun değilim. sikimsonik bir telefon. ne harita yükleniyor ne birşey. uyuz oluyorum kendisine!