şükela:  tümü | bugün
  • şöyle bir entry giren zat. (bkz: #41682732)
  • "burada umut dağıtan arkadaşlara açık çağrı yapmama sebep olmuş sonuçlar.

arkadaşlar tırmalamayın, arkanıza yaslanın bir bardak soğuk su eşliğinde ayaklarınızı uzatın ve arkanıza yaslanın. gözlerinizi kapatın ve içinizden şunu tekrarlayın " köprü altı can can fena koydu melih amcan " hahahahahaahah"

yukaridaki girdiyi ankaraxyerel secim sonuclarixbasligina yazan troll. seviye bu ya, kapasite bu! simdi birileri bunlara esprili dezenformasyon yapin talimati veriyor lakin bunlarda o beyin yok. ıclerinde de hep o elestirdikleri, hakaret ettikleri demokrat insanlarin seviyesine cikamamanin verdigi bir eziklik var.

bu seviye ile ancak bu onursuz isi yaparsin zaten. soyle saatin kac para lan? onurunun saatini kaca kiraliyorsun?
  • göz dolduran genç troll.
  • pamir dikdik hakkında yapılan akp'li yorumları hakkında yaptığı yorumlar şu şekilde bu akp'linin;

---------------------------------------------------------------------

(bkz: #41789277)

"pamir dikdik olayını bile kendi kokuşmuş, pislik politikalarına meze yapan göt oğlanlarının eleştirdiği yorumlar.

be amına koduklarım sizin ne yavşak, sinsi olduğunuzu millet bilmiyor mu sanıyorsunuz? sizin yüzünüzden millet çocuk ölümlerden bile bir haltlar çıkartmaya başladı. çocuk öldü çocuk aloooo !!! şu zaten beceremediğiniz siyasetinize gidin başka şeyleri alet edin. ölümden beslenen siyaset mi olur be ibnenin evlatları. (bkz: berkin elvan)"

---------------------------------------------------------------------
  • her daim kaybetmeye mahkum olan kesimin altına entryler doldurduğu yazar.
  • götümde çıkan kıla verdiğim isim.
  • nefret suçu işlemekten çekinmeyen (bkz: #46642319) yazarımsı.

nick arkasına saklanınca kanunlara karşı korumalı olunmuyor, anca klavye delikanlısı ezik bir küfürbaz olunuyor.
  • nick arkasina saklanan klavye delikanlisi olsugundan nefret sucu islemekten cekinmedigi beyan edilen yazar.

kendisi der ki; ` kemalist kisilik bozukluguna ornek sahislarin nick altimda bunu pekistirmelerinden mutluluk duyuyorum. adam kemalistler ile ilgili beyanim icin nick olunca kanunlara karsi korumali olmuyor diyecek kadar cahil. kemalistleri koruma konunu var fakat bizim mi haberimiz yok ? onu gectim benle ilgili bilgi istiyorsan once kendi sikik nickinden kurtulacak gote sahip olup bana soracaksin. oyle nick alti yazmak ile olmuyor bu isler. got oglani seni.
  • kendisiyle ilgili bilgi istenildiğini sanan kişi. sözlükte iki dandirik yazı yazınca kendini bir şey sanmaya başlamış sanırım.

kardeş istediğini yaz beni ilgilendirmez, kendin yazar kendin oynarsın. ayrıca yaptığını farkedip özür dilemek yerine küfürler savurman haklılığını arttırmıyor, o ulaşılamaz seviyeni belli ediyor sadece.

edit: yazarın nick altına yazdığım yazı bir nefret ifadesini hem kendisine hem de diğer insanlara ifşa etmek içindi. hani belki özür diler siler dedim ama bir yüzsüzle karşı karşıya olduğumu bilmiyordum. neyse, ilgili kişiyi merak edenler için güzel bir kaynak oldu bu olaylar. bundan sonra ilgili entrynin silinmesini ve bu yazarın sözlükten uçurulmasını bekleyeceğim, zaten sözlük standartlarına bakarsak bu pek de uzak gözükmiyor.

edit 2: arkasında sözlük var ki uçurulmamış hatta küfürler vs. hala devam ediyor. böyle durumlarda yeni sözlük özelliğini kullanmaktan başka çare kalmıyor. o atatürkçülere ettiği küfürü de aynen iade ediyorum, bi insan kendisinde ne eksikse başkalarını onunla suçlar demek ki ailesinde ve kendisinde bazı sıkıntılar var.
  • kendi icinde paradox yasayan kit zekali yazarlar ile ugrasmak zorunda olan yazar.

derler ki; o zaman nick alti mik alti sacmalamayacaksin.