şükela:  tümü | bugün
  • ip sandalet üreten bir marka...

şimdi diyeceksiniz ki ne açtın bu başlığı arkadaş. önce şunu söyleyeyim, şimdilerde bütün kadınlar plajda mlajda ipten örgü sandalet giyer oldu, süpersonik trend oldu. açtığım başlık nomadic state of mind bu sandaletlerden birinin markası. buraya kadar "he" miyiz? "he"yiz. gelelim bu zamazingo ile niye zamanınıza kan doğruyorum. paranıza kan doğranmasın diye. geçen ay sevgilimin doğum günüydü. dedim ki "ulan şu kıza trend bir şey alayım beni hayatı takip eden bir erkek sansın". birkaç da böyle sandalet muhabbeti yapmıştı kız argadaşlarıynan, "tamam bundan alayım mutlu edeyim" dedi. girdim bir yere, farklı sandaletler de yok mu, var! ip mi? ip! bu nomadic state of maaaaynnnd diğerlerinden daha kazıktı, 300 liraya yakın, ulan yaptık bir şey tam olsun, değiştirir falan ucuz bir şey almış demesin, kaş yaparken göz çıkmasın.

aldım geldim açtım giydi mutlu falan, öpücük ve gibi şeyler...

sonra çıktık tatile geçen hafta 5 gün kaldık kız bugün mantar. bana "terketsem mi etmesem mi" diye düşünceli kızgın bakıyor devamlı. sandalet denizde suyu yiyince ufak ufak şişti, bozuldu, bakteri makteri mikrop kızarıklık sivilce seç beğen al. (denize girebilirsiniz demişti satıcı, 'okyanusta geminiz batsa yenge ölür bunlar kalır yadigar abicim' demişti.) (yenge ölür örneğinin öküzlüğünün hissettirdiklerini de başka bir entryde anlatacağım, yazdım kenara)

rengi de değişti, 300 liram da çarçur.

kısaca sevgili arkadaşlar nomadic state of mind beni rezil etti, manitayı ve belki ondan ileride olacak çocuklarımı riske attı. başka marka ip sandaletler de var bütün kadınlar giyiyor valla plajda, bendeki şanssızlık oldu. etikete bakmadan almayın, afrikada bir ülke adı görürseniz koşarak uzaklaşın