• salty sardine markası altında da üretimi gerçekleştirilen, işe yarayan bir gömlek ise hayat kurtarıcı özellikte olan gömlektir. kullanılabilirliğini giyenlerin belirtmesi daha iyi olur kanımca.
  • yoktur. gap'ten babama hediye olarak aldığım ütü istemeyen gömleğin ilk yıkanışta foyası ortaya çıktı. gayet istiyor. ütüsüz iğrenç duruyor.
    belki kalın kışlık gömlekler istemiyodur bilemicem. ama benim gözümde ütü istemeyen gömlek yoktur.
  • marks & spencer'dan alınanlar, ilk giyildiği andan itibaren akşama kadar hep "birkaç saattir giyilmiş ütülü gömlek" gibi dururlar.

tabi yıkar yıkamaz çıkarıp iyice bi çırpıp ilk düğmesini ilikleyerek asmak, askıda kurutmak gerekir. en fazla 4-5 gömleği bir arada yıkamanız, yani makineyi tıkabasa doldurmamanız ve sıkma modunu 1200 yerine 800 civarında bırakmanız, varsa kırışık azaltma modunu da kullanmanız hep alacağınız sonucun kalitesini arttıracaktır. (tüm bunlar kulağa çok gelebilir ama 4-5 gömleği ütüleme derdindense kesinlikle tercih edilir).

tavsiye ederim, sonuç mükemmel olmasa da son derece tatmin edicidir. özel günler dışında gündelik işyerinde rahatlıkla kötü görünmeden giyilebilir.
  • t m lewin marka gömleklerde bulunabilen özellik. gayet de kullanışlıdır.
  • ütü gerektirmeyen kumaştan yapılmış gömlektir. sıcak yaz günlerinde serin bir duruş sağlar.
  • demirden değil, pamuk, iplik, keten gibi hafif tekstil malzemelerinden üretilen gömlek çeşidi.
  • altınyıldız classics'in ürettiği süper kolaylık sağlayan gömlek. 3 tane aldım 1 yıldır giyiyorum. yıkıyorum asıyorum giyiyorum. süper lan.
  • (bkz: dockers) dan alınan 2 gomlek de benim hayatımı kurtarmıstır. yıka, kurut, giy.

su sıralar (bkz: altınyıldız)da 3 al 2 ode kampanyası da var.

tanım : hem zamandan hem elektrikten tasarruf sağlayan gomlek
  • utu istemeyen veya gerektirmeyen gomlek.
  • altınyıldız olanını kullanıyorum. bekar adam için hayat kurtarıcı diyebilirim.
    ütü yapılmış gibi olmuyor ama makineden alıp giymek gibi de değil.
    davete filan gitmiyorsanız her türlü işinizi görüyor.
    fiyatı biraz pahalı ama her seferinde 10 15 dk.’nızı kurtardığı için kesinlikle değer.
hesabın var mı? giriş yap