• film kötü. reklam için çekilmiş olduğu aşırı belli ama cidden konu çok orjinal.
  • digiturkte gördüm simdi. tam bi tv filmi. hayret istanbulda geciyor hatta sehri ve turkleri normal gösteriyor derken thynin sponsor oldugunu burdan ogrendim. uyduruk bi film olsa da izlettiriyor kendini, ilk kez takdir ettim thyyi. keske daha iyi filmlere sponsor olsalar böyle.
  • bizim turizm reklamımızı yapan;
    yönetmenliğini, yapımclığını, senaristliğini, kendisinin de filmin başrolünde olduğu brendan bradley' ın yaptığı klasik romantik-komedi aşk-meşk filmi.

şimdi sinema-komedi kanalında denk geldim bakıyım biraz dedim. tabii birkaç anlayamadığım şey de oldu.
    film 2017 yılında geçmesine rağmen murat 131 otomobil ile falan geziyorlar. yani gözlerinde biz 3.'yü bırak 5. dünya ülkesi falanız sanırsam.
    üstelik anlam veremediğim bir şey daha da ara sahnelerde çalan hafiften arap ezgileri. heriflerin ya bizim kültürümüzden bir haberler ya da siz arapsınız lan işte falan diyorlar.
    klasik aşk meşk filmi işte analiz kasacak bir haltı da yok.
    yalnız allah için kız çok tatlı.
  • avrupa turu olarak adlandırılan seyahati türkiye'nin bir sürü yerinde geçiren iki amerikalı. standart romantik komedi. thy sponsorluğu ile kültür ve turizm bakanlığı desteği.
    boş akşam eğlencesi. ama sevimli.
hesabın var mı? giriş yap