şükela:  tümü | bugün
  • az ve öz yazmasına rağmen birkaç satırdan müzik kulağı ve harıl harıl çalışan bir beyni olduğu hemen anlaşılmakta olan kıymetli yazarlardan birisi. yazar kalitesinde sağlam bir düşüşün görüldüğü böyle zamanlarda sığınılacak limanlardan adeta.
  • (bkz: nane likörü)
  • bir küçücük aslancık, içi dolu turşucuk.
  • türkçe'de iki nokta olmadığını bilmeyen sözlük yazarı. sık sık iki noktayla bitiriyor cümlelerini, bozuk olmasına da aldırmıyor sanırım. yine de zamanla öğrenecektir. insanları özel mesajdan taciz etmesiyle ünlü bir yazar da olabilir, potansiyel var. bekleyip görelim.
  • (bkz: #71794422) bana çalışacağım stüdyoyu önermiş olan ve önerisine müteşekkir olduğum suser.
  • neredeyse bir yıl önce attığım o mesaj çok şey getirdi. kendimden bir parça gördüm onda. bana çok şey öğretti gerek hayata bakış açısı olsun, gerekse müzik zevkiyle. arkadaşlığa en çok ihtiyacım olduğu zamanlarda bana arkadaşlık etti. aramızda kilometreler olmasına rağmen sanki yan yanaymışız gibi hissettim hep.

hayatında hep zorluklar yaşadı, hem babasından hem de sevgilisinden, arkadaşlarından ve hayatındaki diğer gereksiz insanlar tarafından. hepsinin üstesinden geldiğini sandı ama hayat ona tekrar sertçe vurdu. kelimenin tam anlamıyla çok iyi bir insan olmasına rağmen başına gelen kötü şeyleri haketmedi.

kendisinin acayip gelişmiş bir sanatsal ruhu var ve acayip yaratıcı bir insandır. yukarıda da yazılmış, harıl harıl çalışan bir beyni var. ekşi sözlükten tanıştığım ve arkadaş olduğum 4 kişi var, o da bu 4 kişiden biri benim için. arkadaşınız olmasını isteyeceğiniz türden bir insandır kendisi.