• (bkz: aktroll)

biri fatih biri antalya olmak üzere iki ailenin intihar ettiği günlerde ekonomik kriz yok diyen bir paralı köpektir.

küfürlü entrymiz gg olmuş, kendisi, anası ve 7 sülalesi hakkında çok güzel cümlelerim vardı.

bunun üzerine bana özelden reelde gözümün içine bakamazsın minvalindeki atarına, istanbulda istediği adreste teke tek çıkma davetinde bulundum. her aktrollün olduğu gibi kuyruğunu kıstırıp kaçtı. buradan tekrar söylüyorum, emanetli emanetsiz teke tek çıkalım istediğin yerde istediğin zaman aslanım. aktrollerin şeftalisini ikiye yarmak bizim bu vatana borcumuzdur. annen, teyzen, ninen, halan, bacın, karın ve kızın hakkında dişlerini eline verdikten sonra nice konuşmalarımız olacak.
  • dilenci. ticareti kendisi biliyormuş ama dilencilikten, devlet bize yardım etsin paket açıklasın demekten de imtina etmeyen bir dilenci. madem iyi bir tacirsin, neden evlerini satamayip devlet paket açıklasın diye yardım dileniyorum. ehonomi çoh eyi değil mi, pakete falan gerek yok ticareti iyi biliyorsan git evini sat bizim vergilerimiz de dilemekten vazgeç
  • 53-61 lobisinin torpil konusundaki uzmanlığını kanıtladığım için beni fetöcülükle suçlayan aktroll. hiç uğraşmayın direkt engelleyin.
  • özele gelip ' çalış sende zengin ol' diyerek ekonomik krizi görmek istemeyen yandaş.

sorsam elhamdülillah müslümanım derler ama kapitalizme koşulsuz biat ederler.
  • bu ülkede kimse aç değilmiş ve intihar edenlerin haksız olduğunu söyleyen bir trol.

göçmen politikalarını destekliyormuş. çünkü hem ucuz hep köle gibi çalışıyorlarmış. türkler nankörlük yapıyormuş..
  • doların 1 haftada 9'un altına ineceğini iddia eden yazar. hatta kesinmiş. o kadar kesin ki silip kaçmış. *

görsel
  • araptapar aktrol.

yallah arabistana
  • istikrarlı aktroll

uzun süredir buralarda ama son zamanlarda gelen talimatla aktif hale getirilmiş böcek
  • ekonominin iyiye gideceğini söyleyen troll.

sorsan cihadçılara allah'ın aslanı diyecek şahıs bana terörist sevici diyor.
hesabın var mı? giriş yap