şükela:  tümü | bugün
  • oldukça estetik dans eden sempatik bir satranç ustasıdır. kendisi ile yakın zamanda satrançta kapışmak istiyorum.
  • turkmax'taki dizi tanıtımında adı "nora (no'da vurgu) tokhosepiyın (sep'de vurgu)" şeklinde ingilizce okunan kişi.
  • benimle danseder misin? birincisi olan sevimli ve yaşından oldukça küçük gösteren kız -inanması güç ama 20 yaşındaymış- . mükemmel satranç oynadığı ve dans ettiği aşikar olan bu hanım kızımız tüm bunları hakkında internetten yapılan ufak bir araştırma sonucu öğrenilmesi durumunda bile yanakları kızaracak kadar mütevazidir. kendisi beyaz perdede görmek istediğimiz sanatçıların başında gelir. şahsen çok uygun bir reklam yüzü olacağına inanıyorum. *

(bkz: barbie)
  • giyinmeyi bilen nadir türk kızlarından. bakışları da pek etkileyici ve hayli etkilidir.
  • facebookta izlediğim grease müzikali uyarlamasında -ki bir de yönetmenliğini kendisi yapmış- sırıtan tek insandır. o saçlar ile grease müzikalinden ziyade kezban pariste filminden fırlamış gibi duruyor.
  • grease müzikalinden bir alıntı dense daha doğru olur. müzikal deyince ben tamamını baştan çektiler sandım.
    bir de sandy rolündeki bu oyuncu/ yönetmenin dudakları da şarkıya uymuyor gibi. fazla güldüğünden midir şarkıyı iyi bilmediğinden midir anlamadım ben.
  • bahsi geçen summer nights videosunun yönetmeni olup bu video için muhtemelen günlerce uğraşmış kişi.keşke beş dakika da sözleri ezberlemek için uğraşsaymış.
  • bu kızı ilk olarak açık mutfak'ta gördük daha sonra birkaç dizide daha rol aldı ve şimdi üsküdar'a giderken ile karşımızda. ilk başladığından bu yana oyunculuğunu gün geçtikçe daha da geliştirdi. özellikle tiyatro oyunundaki performansıyla bunu kanıtlamıştır. kendi de oyunculuğu da emin adımlarla ilerlemektedir. ileride çok daha iyi projelerde göreceğimize inandığım en bi şirin insanlardan biridir.
  • (bkz: asiginim)
  • üsküdar'a giderken adli dizi ile oyunculuk yetenegi olmadigini gostermis kisi. zaten grease müzikalinden bir sahneyi canlandirdiklari videoda da sozleri bile ezberlemedigini gormustuk.