• bana satış temsilcileri ulaşmıştı zamanında. ürettiğim ürünleri kendi markaları adı altında satmak istiyorlardı. fiyatı baya öldürmüşlerdi o zaman anlaşamamıştık. geçenlerde bi mağazada gördüm aklıma geldi. o 100 liraya satılan bereleri 20 liraya falan yerel üreticilerden alıp kendi markalarını ekleyip satıyorlardı o zaman. şimdi ne yapıyorlar bilmiyorum tabi ama etmez o paralar.
  • türkiye'de üretim yapan marka ama öyle güzel reklam yapmış ki sanki norveç'te üretiliyor.
  • bu markanın ürünleri (marka bile denmez bence) çok kalitesiz, bu firmada çalışmış bir arkadaşım çalışanların zor şartlar ve kötü muamele altında çalıştığını söylemişti.
    yalandan bir yabancı isim bulup marka olma çabası içinde olan vasat altı ürünler. pazardan alın daha iyi.
  • boynerlerde satılan ve oldukça şık erkek bereleri olan bir marka.
  • rakip firmalar gibi uzakdoğu'da sentetik ürünler üreteceklerine yerel üreticilerden alıp satıyorlarsa helal olsun dediğim marka.

avrupa'ya da açılmışlar. https://www.nordbron.eu/
  • f/p yönünden sınıfta kalan marka. dizaynları ve malzeme kalitesi kanken gibi markalarla yarışamıyor, onun yerine onun bir kaç tık altı ama yine de güzel marka şeklinde reklam yaptırmaya çalışıyorlar sanırım. ah ah bu ülkenin üreticisi bile yolmaya çalışıyor.

sitelerinde kendileri tarafından yazıldığı belli olan çok komik bir yorum gördüm:

"göndermiş olduğunuz ürünü paketlemesinden tut içindeki ürüne kadar dört dörtlük yüksek kalitede emek vererek temiz bir şekilde ve düzgün bir şekilde gönderdiğiniz için ve bu kadar güzel kaliteli bir ürün sattığınız için size minnettarım çok teşekkür ederim kendimi çok mutlu hissediyorum bol satışlar diliyorum umarım hep böyle kalır servis anlayışınız teşekkürler"

eğer markanızı geliştirmek istiyorsanız düzgün reklam yapın ve fiyatının hakkını verecek malzeme kullanın ( ya da fiyatını düşürün) çünkü kumaş kaliteniz pazardan hallice daha sonra zaten marka haline gelince bu tarz diyaloglara gerek kalmaz, kaliteli malzeme kullanırsınız güzel fiyatlara satarsınız insanlar da alır.
  • artık omuz çantalarından bıktığım için günlük kullanabileceğim küçük bir sırt çantası bakıyordum. kanken marka olanlara baktım ama bir çantaya 3.500 vermek istemedim. çakmaları 300-500 tl ama gün boyu ve her gün kullanacağım için de kaliteli bir şey olsun istiyordum.

daha sonra instagram’da bu marka karşıma çıktı. baya da inceledim yorumlara vs. baktım. çevremde kullanan da görmediğim için kendim görüp inceleyip beğenmezsem iade ederim diye sipariş verdim küçük boy sırt çantasından.

ancak gayet kullanışlı, iç bölmeleri fazlasıyla yeterli, malzemeleri olsun dikişleri olsun gayet kaliteli geldi bana. hatta kankenlere kıyasla daha premium duruyor bence. normalde bir şeye heves ettim mi hele de popüler bir şeyse hemen alırım bende de olsun bir tane diye ama bu sefer bi çantaya 3.000 veremem diyerek yarı fiyatına çok daha güzel ürün satın almış oldum.

aldığım model de şu ; https://nordbron.com/…nk=siyah&beden=standart-beden
  • massimo dutti ile aynı fiyatlara bere satan marka.
hesabın var mı? giriş yap