şükela:  tümü | bugün
 • bestvpn'deki sıralamada altncı sırada yer alan vpn şirketi. eksileri arasında aynı anda iki bağlantıya izin vermesinı, tutarsız hız testi sonuçlarını ve bazı sunuculara bağlanamamalarını belirtmişler.

  http://nordvpn.com/?
 • hiç memnun değilim. eğer sansürün etrafından dolanayım yeter diyorsanız sıkıntı yok. rahat rahat internette gezinirsiniz. ama hem sansürün etrafından dolanayım hem de hızım hiç düşmesin diyorsanız uzak durun. torrent ve video streaming inanılmaz yavaş. bir de hala android uygulaması yok. biraz daha paraya kıyıp hem android uygulaması olan hem de hızı iyi bir vpn almak daha akıllıca olur.
 • birden fazla vpn top10 listesinde en başta. ama sözlüğe daha çok güveniyorum ve almıyorum.
  acevpn'e paypal ve bitcoin dışında sadece 1 yıllık ödemede kredi kartı aldığı için artık kullanamıyorum. pof.
 • pia'ya göre aşırı yavaş.
 • kampanya yapmışlar. 2 yıllık ayda $3,29'a bağlanıyorsunuz.
  https://nordvpn.com/…en&2year=&coupon=2yspecial2017
 • bana aylik 1.4 $ a gelen vpn. 3 yillik 2.75 dolar, 6 makina secenegi ile bir indirim vardi dün, kuzenimle aldik, adam basi 1.4 dolara gelmis oldu. o türkiyede test yapti, cep telefonunda 20 mb olan hizi vpn e baglaninca 4 mb ye düsmüs. bende yurtdisinda 20 mb olan hizim 14 mb oldu vpn ile. bence türkiye de yasayan herkese vpn lazim.
 • piyasadaki en güven veren vpn şirketi.

  sebepler:

  -hızlı
  -log tutmuyor
  -btc ödemesi kabul ediyor. (demek ki gerçekten log tutmuyor)

  sitesine buradan gidebilirsiniz. sitede biraz vakit geçirince indirim de veriyor.
 • bestvpn'de 2018 şubat itibari ile en iyi ikinci vpn seçilmiş vpn servisidir. skoru 9,8'dir. birinciden %59 daha ucuzdur. aynı zamanda 3., 4. ve 5.den de ucuzdur.

  yaklaşık 1,5 aydır kullanıcısıyım. seçtiğiniz ülke tr'ye ne kadar yakında o kadar hızlı ineternet kullanabiliyorsunuz. ben hollanda ile yakaladığım hızı amerika ile yakalayamıyorum.

  torrent vs tüm dosya paylaşımlarını da desteklemesi, orion servisleri desteklemesi, max güvenlik, kayıt tutmama vs gibi özellikleri ile candır.

  3 yıllık aldığım paketin içeriğinde 6 cihazlık kullanım hakkım var ama sadece 2 cihazda kullanıyorum. 4 cihazlık boşluğu ne yapsam bilemiyorum. uygun fiyata paylaşabilirim.
 • amerika ip(-leri) ile netflix'e girip geolocation'ı değiştirmek mediahint'ten daha zor ve yavaş olan vpn.

  henüz zenmate'i denemedim ama nordvpn'i bu sebeple alacak olan varsa, netflix'te çok kötü performans sergiliyor.

  diğer ip'ler herhangi bir video izleme sitesinde oldukça iyi sonuçlar vermekte.