şükela:  tümü | bugün
  • bestvpn'deki sıralamada altncı sırada yer alan vpn şirketi. eksileri arasında aynı anda iki bağlantıya izin vermesinı, tutarsız hız testi sonuçlarını ve bazı sunuculara bağlanamamalarını belirtmişler.

http://nordvpn.com/?
  • hiç memnun değilim. eğer sansürün etrafından dolanayım yeter diyorsanız sıkıntı yok. rahat rahat internette gezinirsiniz. ama hem sansürün etrafından dolanayım hem de hızım hiç düşmesin diyorsanız uzak durun. torrent ve video streaming inanılmaz yavaş. bir de hala android uygulaması yok. biraz daha paraya kıyıp hem android uygulaması olan hem de hızı iyi bir vpn almak daha akıllıca olur.
  • birden fazla vpn top10 listesinde en başta. ama sözlüğe daha çok güveniyorum ve almıyorum.
    acevpn'e paypal ve bitcoin dışında sadece 1 yıllık ödemede kredi kartı aldığı için artık kullanamıyorum. pof.
  • pia'ya göre aşırı yavaş.
  • kampanya yapmışlar. 2 yıllık ayda $3,29'a bağlanıyorsunuz.
    https://nordvpn.com/…en&2year=&coupon=2yspecial2017
  • bana aylik 1.4 $ a gelen vpn. 3 yillik 2.75 dolar, 6 makina secenegi ile bir indirim vardi dün, kuzenimle aldik, adam basi 1.4 dolara gelmis oldu. o türkiyede test yapti, cep telefonunda 20 mb olan hizi vpn e baglaninca 4 mb ye düsmüs. bende yurtdisinda 20 mb olan hizim 14 mb oldu vpn ile. bence türkiye de yasayan herkese vpn lazim.
  • piyasadaki fiyat performansı en iyi vpn şirketidir.

kendisi kadar hızlı olmayan vpn'ler 10 dolardan başlıyor. log tutmuyorlar, btc kabul ediyorlar.

çıplak internetle hız testi: 22.1 mbit
    nordvpn ile: 22.0 mbit
    nordvpn ile ikinci test: 22.2 mbit

hızlı internetin sırrı sizin lokasyonunuza yakın olan ülkeyi seçmek indirdiğiniz nordvpn programında. bulgaristan, kıbrıs, israil, türkiye gibi.

sitesinin derinliklerinde fiyat 2.75 usd. 3 yıllık fiyat bu. ama direkt siteye girince 3 yıllık planı bulamıyorsunuz. 2 yıllıkta fiyat 3 küsür dolar. sonuç olarak ayda 10 tl'ye yağ gibi akan internete sahip oluyorsunuz.
  • amerika ip(-leri) ile netflix'e girip geolocation'ı değiştirmek mediahint'ten daha zor ve yavaş olan vpn.

henüz zenmate'i denemedim ama nordvpn'i bu sebeple alacak olan varsa, netflix'te çok kötü performans sergiliyor.

diğer ip'ler herhangi bir video izleme sitesinde oldukça iyi sonuçlar vermekte.
  • internettte vızır vızır gezmemi sağlamıştır kendileri. bayıldım diyebilirim. bugün itibariyle 2 yıllık üyelik aldım.

tanım: kuzeydeymişcesine özgürce internette dolaşmanızı sağlayan aracı kurum.
  • bir süredir kullandığım başarılı vpn. 6 cihaza kadar kullanım hakkı sunuyor. 4 arkadaş kullanıyoruz. üyeliğimiz 2 senelik ve 2 adet kullanım hakkımız var, kişi başı 75 tl ödeyerek bize ortak olabilirsiniz. detaylar için yeşillendirebilirsiniz.