şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
2547 entry daha
  • insan bir hoş oluyor norm enderi görünce, böyle kelebekler ucusuyor falan. platonik aşık oldum sözlük. sadece mekanın sahibi'ni biliyorum şarkılarından.
  • eskiler, isme bak çay demle derlerdi. nedense aklıma geldi.
  • gündem olma çabası artık gözümüze gözümüze girse de kafası çalışan bir arkadaş olduğu apaçık. reynmen üzerinden yaptığı hamle oldukça stratejik. ben diğerleri siklemedikçe azalarak biter diyordum fakat adam aksine devleşti.

not: bu insanlar hakkında fikir sahibi olmaktan utanıyorum ama ortamlarda konuşuluyor aq nabalım.
  • çok uyanık. sevdim.
  • kıskanç biri olduğunu düşünüyorum. ayrıca kibirli olduğunu da düşünüyorum.

hal, hareket, davranışlarına bakan insanlar anlayabilir. ince bir nokta ama görmek lazım işte.
  • diss olaylarında ezmek ve ben fero tarafında olsam da son yaptığı çakallık hoşuma giden rapçi iş hadiseye kadar geldiyse alır yürür bu challenge. doğaya katkı veren her şey desteklenmeli.
  • adamın son yaptığı işi bile nasıl itin g*tune sokmaya calısıyorlar. iticiymiş, çakalmış, şov peşindeymiş. yeşil düşmanı aktroller misiniz yoksa bu kıytırık ajanslar maaş ödemeye devam mı ediyor? gecenin şu saatinde fidanchallange gibi bir işin üstüne bu kadar banal şekilde saldırabilmek için ne gibi bir sebebi olabilir ki bir insanın? *

edit:işiniz mi yok yazıyorsunuz diyenlere bitiyormuş beyfendi, benim gibi sabah 8 aksam 5 çalısmıyormus. ad hominemini sevdiğimin zavallısı seni.

edit2: bak hala "bu saatte işiniz mi yok bla bla" yazıyor. abicim senin algılaman mı zayıf?

"gecenin şu saatinde fidal challenge gibi bir işin üstüne bu kadar banal şekilde saldırabilmek için ne gibi bir sebebi olabilir ki insanın? " aha yazdığım bu, götünden element uydurma. hoş ben onu yazsam bile gülünç kalıyor entryin *
  • alt tarafı 5000 liracık bağışlamış. haha. çıktığı konserlerin fiyatının 10'da 1'i bile değildir. adam pr kasmaya devam ediyor. ha bu şekilde pr kasması iyi mi? evet. güzel düşünülmüş. tebrikler norm. güzel oynuyorsun.

bir de şu "işiniz mi yok bu saatte fidan challenge gibi bir işe gömüyorsunuz" laflarına bitiyorum. evet işimiz gücümüz yok işte. senin gibi sabah 8 akşam 5 mesai yapan bir köle değiliz. kusura bakma. cumartesim de pazartesim de aynı.

edit: şu köle meselesini açıklığa kavuşturalım. yanlış anlaşılmasın. kimsenin işine gücüne saygısızlık etme niyetim yok. her emeğe saygım var. fakat beyaz yakalılar kendilerinin köle olduğunu kabul ederler zaten, bu bir. iki de köle olduğu "bu saate işiniz mi yok" tan belli olan bir insana anca böyle cevap verilir. adam kendini öyle bir hayata şartlamış, işin varsa en geç 2'de yatarsın, çünkü işin var sabah kalkıcan. her insanın işi saat 8'de başlamıyor.
  • prim yapılacaksa bir sosyal sorumluluğa hizmet etsin bari diyerek desteklediğim kişi.
  • fidan dikimi için başlattığı etkileşime katılıp ailem için bende fidan bağışında bulundum.

bu hayırlı bir iştir. adam izmirli ve eminim ki ciğerleri yanıyor izmir'deki yangınlar sebebi ile.

seviyoruz kendisini ailecek.
4 entry daha