1807 entry daha
  • 20'li yaşlarındaki hali eski sevgilime çok benzeyen rapci. belki de o yüzden sempatik geliyor.
    öyle teknikten falan da anlamam ama kendisini dinlerken keyif alıyorum. gerisi önemli değil. ayrıca birkaç röportajini da izledim. gayet olgun bir duruşu var ve çok düzgün konuşuyor. yaşının da etkisi vardır mutlaka. ama bi kez ukde yerine uhde dedi. yakışmadı sana ender*

bi de ben neden böyle kuru cılız tipleri beğeniyorum ya...

edit. anlatım bozukluğu
  • ne kadar lafi dondu bu adamin, duyunca bir tek bende mi mor minder cagrisimi yapiyor yoksa size de oluyor my?
  • kara toprak şarkısıni yeni keşfettim ve tavsiye ederim.
  • adamın yaptığı ironileri anlayacak zekası olmadığı halde adamın zeka seviyesine, lirikalitesine laf edenler görüyorum.

kendisini pek sevmesem de taşak geçeyim derken hepsinden eğlenceli trap yapmış adam.
  • girilen entryleri görünce çok şaşırdım. millet ciddi ciddi şarkının ilk kısmının ciddi bir şekilde yazıldığını sanıyor. aslında tamamen karşı tarafın yaptığı şarkıları hem söz hem de müzik olarak tiye alıyor. anlamsız sözler ve kalitesiz bir müzik ile aynı şeyi rahatça yapabildiğini gösteriyor.
  • mükemmel zeka içeren şarkı sözlerini şuraya bırakıyorum. herkes 250 iq alsın diğerlerine de biraz bıraksın okuduktan sonra.

sabah yaptım krep krep
    ne güzel oldu breh breh
    sardım yedim wrap wrap
    kafam düştü direkt direkt
    her yer olsa da kezban, tırrek
    yatamam evde yatak döşek
    çıktım dışarı, açtım trap
    kafam şimdi fişek fişek
    oh yeah, geceler
    cihangirli heceler
    elit, foşik turistler
    sokaklar ve polisler
    viski döküp sevişelim
    natali diyor "peşin aliyim"
    dedim "tamam, hadi canim"
    bizde küvet yok, duşakabin
    oh yeah, çılgın genç
    bu iş böyle rolex, range
    sizin tayfa bitch bitch
    bizim tayfa rich rich
    oh yeah, çılgın genç
    bu iş böyle rolex, range
    sizin tayfa bitch bitch
    bizim tayfa rich rich
    keltoş babana koş
    trap böyle yapana hoş
    la bebe koş, la bebe coş
    siz windows, ben macintosh
    mandingo norm ender
    benim kamış dolce
    oturan diyor "mor minder"
    hater'larım o.ç

tanım: ben fero ve ezhel sevmeyen ama dinleyene de engel olamayan haterların bir günde 20 senelik hayranı oldukları şarkıcı.

edit: trap müzikle dalga geçildiğini herkes biliyor ekstra yazmanıza gerek yok. ama mekanın sahibi gibi iddialı birinin dissi daha da ucuz ve kalitesiz müzik ve sözler mi olmalı diye bir sorun kendinize .
  • mekanın sahibi şarkısındaki ilk kısmı “zekaya bak bunlar nasıl şarkı sözleri" diye eleştiriyorlar hala. sizin kafanız açılmamış galiba. bir trap dinleyin açılırsınız.

bilal'e anlatır gibi anlatalım: norm ender kendi rapini şarkının 2. kısmında yapıyor. ilk kısım zaten trap tayfaya giydirme ve tiye alma amaçlı yazılmış.
  • sözlükte ne kadar çok mal olduğunu göstermiştir ayrıca. şarkı çıkalı 1 ay oldu neredeyse, counter-strike’da kutuya takılıp olduğu yerde zıplayan botlar gibi hala ilk kısımdaki sözler üzerine yorum yapıyorlar.
  • bu adam hiç bir şey yapmasa arada çıkıp diss atsa bile mekanın sahibidir. eski küfürlü dissleri bile efsane günümüzde ise küfürlü şarkının çok fazla yayınlanamayacağı düşünüleceğinden mekanın sahibini küfürsüz yapmıştır ve diss attığı kişileri küfürsüz sikmiştir. hiç bir rapçi yıllar sonra ortaya çıkıp piyasayı alt üst edip eski şarkılarını herkese tekrardan dinletemez. norm life bebeğim
  • bu adamın çıkarı geldiğinde , parası bittiğinde uğradığı mekanda herhangi bir sahipliği olmasını iddia etmesi iyi rap dinleyicilerinin hepsini güldürür :). hiç bi sik değildir kendisi prim yapabileceğini gördüğü anda yine piyasaya çıktı . freestyle yapamayan , flowdan rhymedan bihaber velet kitleye sahip bi adamdir kendisi sadece. sarkiya gelince norm un savunduğu şeyler doğru bi lafım yok fakat savunacak son kisilerdendir piyasadaki çünkü o kadar emek verip emeği pic olan tonlarca rapçi var onlar da tepkililer bu duruma ama norm gibi seslerini duyan olmadı . son albümünde pop- rap yapıp aşk lirikleri yazan adam rapin neferi olduğundan bahsetmesin hiç komik oluyor :)
1644 entry daha
hesabın var mı? giriş yap