şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
2362 entry daha
  • dokuk evdeki fakir o pic de odur.
  • ajdara attığı diss yaptığı en güzel şey
  • kendisine mekanın sahibi demesini iddialı bulanlar olmuş. iki yıl önce yaptığı bir şarkıda rap'in tanrısı dediğini bilmiyorlar sanırım:)

bence hiç iddialı olmamış, bu kadar başarılı bir diss yapabilen birisi pekala mekanın sahibi olabilir.

tanım: paşa torunu pozitif'ten elif cemal'e çok güzel çakan mustafa kemal paşanın torunu.
  • 20'li yaşlarındaki hali eski sevgilime çok benzeyen rapci. belki de o yüzden sempatik geliyor.
    öyle teknikten falan da anlamam ama kendisini dinlerken keyif alıyorum. gerisi önemli değil. ayrıca birkaç röportajini da izledim. gayet olgun bir duruşu var ve çok düzgün konuşuyor. yaşının da etkisi vardır mutlaka. ama bi kez ukde yerine uhde dedi. yakışmadı sana ender*

bi de ben neden böyle kuru cılız tipleri beğeniyorum ya...

edit. anlatım bozukluğu
  • kral rapci.

nasil bi kralmis bu ya

tum sene ezhel dinleyen orospu cocucuklarindan bikmistim

ilac gibi geldi amk :d
  • rapten çok anlayan biri değilim ama vücut dilinden, kurduğu cümlelerden bana yansıyan, çok kinci, kıskanç ve egolu biri olduğu. bütün bunların toplamı da onu itici yapıyor bence. yaptığı işlerin isterse hepsi çok iyi olsun bu özellikleri onu aşağı çekecek, bir an önce bunlardan kurtulması lazım.
  • bu adami sevmeyenler şunu dinliyor

(bkz: from zero fero hero bro şakkadanak)

düşünebiliyor musunuz kitleyi :)
  • hala daha kaliteli diss atıyor diyen var şaka gibi.

keltoş babana koş, bebeler ve polisten değil benden kaçın gibi cümleler ile kime diss atıyorsun yahu? 5 a sınıfından emirhan'a mı?

ben fero adam yerine koyup cevap bile vermedi ki zaten bu kaliteye düşmek istemez.
  • sabah yaptım krep diye lirikalitesi olan kıçıkırık şarkıcı *
    edit:uyuşturucuya karşıyım uyuşturucudan bahseden kıçıkırık şarkıcıları da desteklemiyorum
  • kufursuz agzina agzina cakmistir ergenler. sabah yaptim krep demis. sabah bir marijuana sardim sabah bir eroin kullandim mi deseydi. anlayan anladi zaten. valla mekanin sahibi gibi bir sarkiyi tek kufur olmadan explicit yazdirmadan yapmak cok zor. ben sasirmistim nasil kufur yoktu yav diye.
149 entry daha