şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
2626 entry daha
  • "e, sen de haklısın tabii, ben olsam ben de kıskanırdım, en azından benim, bi' sana yazdığıma bak, bir ezhel'e yazdıklarıma"

ahaahuhasg ender'in de çokta sikindeydi yazdıkların mk kekosu. lan bu 2000 model ergenler nerden buluyor bu özgüveni anlamıyorum. terör sempatizanı sirk maymunlarını övüp, ta 2011 de ki parçasında fetö'ye geçiren adama "safın belli değil ortama göre şekil alıyorsun" diyebilecek kadar şuursuzlar.

aynen kardeş küvette seks, içki, para, vodka... zihniyetine sıçtıklarım.

edit: silmiş angut entry' sini. ayarı yiyince dayanamadı doğal olarak.
  • terörle mücadele için yapılan operasona karşı barış edebiyatı yapan müptezellere gerekli cevabı veren adam.

https://mobile.twitter.com/…tus/1182131334925475841

etnik faşistler çıldırıyor şu an.
  • adammış hakikaten.
    bugün gösterdi adamlığını.

bize böyle sanatçılarla gelin. gerisi o çe.
  • çok eskiden kendime "her türlü müziği dinle ama kesinlikle dalyarakları dinleme" demiştim.

bugünden itibaren popülizm peşinde haysiyetini bile satabilecek bir dalyarak dinlemeyi bırakıyorum.

norm ender'i playlistimden sildim gitti.
  • duran saat misali bugün doğruyu göstermiştir.
    susamamcı müptezeller rahatsız.
  • etnik faşistleri çıldırtmaya devam ediyor.
  • atatürk ve türk düşmanı müptezelin fanları tarafından lince uğrayan rapçi.

norm ender o bildiğiniz boş beleş bir halta yaramayan sözde rapçilerden değildir. kitap okuyan, araştıran, atatürk ilkelerine türkiye cumhuriyetine gururla sahip çıkan bilinçli bir türk evladıdır. ezhel gibi tüm gayesini devlet düşmanlığına adamış, hiç bir zaman türk milletinin ve devletinin yanında yer almamış, eline bir kez olsun kitap alıp okumamış kara cahil bir adamla kıyaslamayın.

not: norm ender ile atatürkçü kişiliği dışında ortak hiç bir yanım yoktur. hatta son parçasında “çıldırtırım etnik faşistleri” dediği laf attığı türkçü bir bireyim. böyle olması norm ender hakkında yukarıdaki ifadeleri dile getirmeyeceğim anlamına gelmez.
  • ezheli kıskanmaktan kanser olacak bitik rapçi. sırf çocuğun popülaritesinden faydalanabilmek için çizdiği sözde imajına aykırı bir tweet atarak yüksek karakterini bir kez daha göstermiştir.
78 entry daha