şükela:  tümü | bugün
  • videolar insanı begotten filmi gibi rahatsız eden site. herşey çok hızlı, çok absürt, siyah-beyaz ve mekanlar eski. yapan arkadaşı tebrik ediyorum insanları iyi trolledi.
  • enteresan bir site.
    çözebilen var mı merak ediyorum.
    biraz ürpertici videolara sahip.

--- spoiler ---

a website dedicated to the eradication of abnormal sexuality
    --- spoiler ---
  • liveleak varken macera aramayın...
  • internette bayağı meşhur olan, "intihar ettiren mickey mouse videosu" olarak lanse edilen "suicidemouse.avi" videosunun orjinaline sahip olduğu söylenilen site. görüp görebileceğiniz en tuhaf sitelerden biri, rahatsız ettiği kesin.
  • internette hakkında yazılan yüzlerce yazı ve bir sürü forum postundan bihaber şekilde girip giriş sayfasını görünce tedirgin olduğum site. bir de ufo gören masum köylü gibi sitede dolanmaya başlamıştım, neyse ki çok dolanmadan kapatmışım. akşam akşam bilinçaltımı kurtarmış oldum.

site için trolleme diyen de var gerçek abi diyen de, absürd sanat diyen de var seri katillerin sitesi diyen de. ama teknik açıdan bakarsak insanı oldukça geren bir atmosferi var. trollse bile oldukça başarılı.

tanım: giriş sayfası oldukça rahatsız edici olan site

oldu ki gezmeye kalkarsanız dikkatli olun. rahatsız edici videolar olabilir.
  • demin girdiğim ancak hakkında hiç bir şey anlamadığım sitedir. çok garip videolar izleyip garip garip düşüncelere dalmak isterseniz birebir.
  • video'ları hakkında bir sürü şey yazılıyor da bunları cidden izleyen oldu mu merak ediyorum. mesela useless.avi? yok aç bırakılan şempanze bir kadını yiyor, sonra da tecavüz ediyormuş. yahu böyle bir video zamanında sitede olacak ama şimdi hiçbir yerde izi olmayacak? :/ pek inandırıcı gelmedi bana.

severim de bu tip siteleri. ama npfnp başarılı bir şekilde pr yaratılan site gibi duruyor.
  • (bkz: sırpski film)
  • 2011 yılında elemanın biri deviantart'ta bir hikaye yazar. ecnebinin creppypasta dediği türde kısa bir korku hikayesi. bu yazıdaki hikaye kontrolsüzce viral haline gelir. orijinal sitenin kapatıldığı ve yazıda bahsi geçen videoların silindiği sonrasında şimdiki halini gördüğümüz sitenin açıldığı forumdan foruma blogdan bloga yayılarak iyice şehir efsanesi haline gelir. hikayenin deviantart'ta yayınlandığı yıl 2011, domainin kayıt edildiği yıl 2013. yani ortada ne useless.avi diye bir video vardır ne de bahsi geçen diğer anormal videolar. şu anki site de o yazıdan ilham alan fanlar tarafından oluşturulmuş kendi halinde, meraklısına hitap eden bir yerdir. orijinal site ve videolarıyla ilgili tek bir caps bile yoktur haliyle ama bu tip şeylere meraklı tayfa ısrarla bu sitenin varolduğunu hatta bir kısmı videoları izlediğini bile iddia etmekte, youtube'da yüzlerce troll sitenin varlığını ispatladığını iddia eden videolar yayınlamaktadır halen.
  • bilinçaltına oynayan videolar barındırıyor. beyni sikmek için birebir.