şükela:  tümü | bugün
 • 6 ocak 1969'da florida'da doğmuş olan norman efendi, evini barkını erken bir yaşta bırakıp çin, japonya ve ispanya gibi yerleri de gezdikten sonra los angeles'a yerleşmiştir. bir gün bir partide fazlasıyla alkollüyken bir arkadaşına deli gibi bağırması üzerine yanına yaklaşan bir hanımefendi kendisine "daha önce hiç aktör olmayı düşündünüz mü?" sorusunu yöneltmiş ve norman yaklaşık bir hafta sonra bir oyunda rol almıştır.

  beyazperdede ilk çıkışı bir science fiction filmi olan 1997 yapımı mimic ile olmuştur. daha sonraları sırasıyla şu filmlerde boy göstermiştir hazret-i şahane;

  1997 - six ways to sunday
  1998 - i'm losing you
  1998 - reaching the rock
  1998 - dark harbor
  1998 - david is dead
  1999 - 8mm
  1999 - the boondock saints
  1999 - floating
  1999 - let the devil wear black
  2000 - beat
  2000 - gossip
  2000 - preston tylk
  2000 - sand
  2000 - the beat nicks
  2002 - blade 2
  2002 - deuces wild
  2003 - nobody needs to know
  2003 - octane

  10 ekim 1999 tarihinde helena christensen'den mignus lucien reedus isimli bir çocuğu olmuştur, halen de beraberdirler helena hanımkızımızla. zamanında prada için mankenlik yapmış olan norman şahsım tarafından görülmüş en yakışıklı ve seksi adam olmakla beraber, pis pis bakışlarıyla ünlüdür.
 • the gossip'teki grunge görüntüsü oldukça cezbedici idi..
 • kısık gözleri,ve omuzları harika olan hafif maco tipli ama cok seksive cekici bir oyuncu.gossip i izleyip cazibesine kapılmamak cok zor.
 • sürekli the boondock saints izlemek istememin baslica sebebidir kendisi. internetten bi tane siparis edesi geliyo insanin.
 • alan rickman'in da rol aldigi dark harbor, izlenesi filmlerindendir.
 • nedir bu simdi oyuncak ayi ve seytan karisimi bi sey dedirten hafiften ethan hawke'u andiran. goz alti torbasi ve benin deli gibi yakistigi, asmis guzel bakan ince, narin, aziz, leziz etiketli adam, cok da basarilidir kendisi. gozumde sovalye olarak canlaniyor nedense.
 • çok çok yakışıklı bir aktör.uyuz olduğum* manken bozuntusu helena christensen ile evlidir.the boondock saints'deki favori kardeşim.ayrıca gossip'i izleyipte ayılıp bayılmamak mümkün değil kendisine*.
 • yeryüzünde görülebilecek en şahane bakışlara sahip insan evladı demeye çeyrek var.olmuş bu.