şükela:  tümü | bugün
  • harika, enfes, cool posterler tasarlayıp satan bir site. eğer duvarlarınız için bir şeyler arıyorsanız mutlaka göz atın. çok farklı alanlarda bir sürü seçenek mevcut. ancak ben özellikle "motto" kategorisine bayıldım.
    fiyatlar da gayet uygun.

www.northshire.net
  • özellikle müzik kategorisinde yer alan posterlerini çok beğendiğim site.

şuradan görülebilir: https://www.northshire.net/collections/muzik
  • türkiyenin her yerinden ulaşılabilen dekorasyon ürünleri yapan marka. bu tarz işleri istanbul dışında bulmak zordu şimdi böyle kolay ulaşılması güzel gelişme. tasarım posterler ön planda ama ben bunların en çok metal dekor ürünlerini sevdim, 5 element, mitoloji, minimal serileri falan da varmış sitesi baya dolu. metal plakalardan hades ve zeus da iyi.
    şu koleksiyon harika olmuş. kalkan serisinin fiyatları diğerlerinden biraz fazla ama mudoda satılan kütüğü düşününce genel olarak makul geldi bana.
  • minimal tasarimli o guzel metal posterlerinin arasinda gunlerce dolastiktan ve zorlu bir secimden sonra nihayet 1up isimli su guzelligi siparis ettigim site. bu entry de teslimat surecinin nasil gececegine gore, ilerleyen gunlerde editlenecek.
  • yeni keşfettiğim site. sanırım sadece duvar dekorasyonu üzerine ürünler yapıyorlar. minimal, iskandinav tarzda bayaa bi yaratıcı tasarım var. umarım bozulmaz.
  • ev dekorasyonu konusunda gerçekten bayıldığım işler tasarlayan site.

bir de bunun bir değişiği var

(bkz: hoagard)
  • 250 tl ve üzeri alışverişe 50 tl indirim koduna sahip olduğum site. yeşillendiren ilk kişiye veriyorum.
  • geçen yemeksepetinden bir indirim kuponu kazandım. northshire.net üzerinden 100tl üzeri alışverişe 30tl indirim olacak şekilde bir kupondu. 120tl'ye 4 parçadan bir ürün aldım. çok da memnun kalmadım. tamam adamlar tasarım yapmış belli. bir konuları falan var ama gelen ürünlerin kalitesi çok düşüktü. çerçeveler ikea zaten iyi sayılır ama içerisindeki çıktılar dandik renkli yazıcıdan çıkmış gibiydi. tasarımları kompozisyonları çok hoş ama ürün görseli teslim edilene nazaran çok daha kaliteli duruyor. saygılar.
    (bkz: northshire.net)
    ürünlerinin kalitesini artırırlarsa güzel tasarımlarını kaliteyle tamamlayacak olan, daha çok dekor ürünleri satan alışveriş sitesi.
  • sağlam tasarımlar bulunan site. ofise bir değişiklik yapmak adına bir arayışa koyuldum ve bu site ile karşılaştım. birkaç tane poster siparişi verdim ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. yanında dekorasyona uygun hediyeler de hazırlamışlar sağolsunlar. ofiste güzel bir hava yakaladım bu posterler sayesinde. evim için de birkaç parça bişey almayı planlıyorum. ahşap dekor ürünlerine kafayı taktım bu aralar. site de güzel alternatifler var. ilgilisine tavsiye olunur kesinlikle.