1. iki güleryüz görünce dibi düşen enayilere bira ısmarlatmayı çok severler.
    (@1 silindi kaldım böyle)
  2. toplamda 1 adet norveç kızının yaptığı hareketler yüzünden genellenen şanssız insan evladları.

evlad ne lan?
  3. arkadaş bir memleketin de havasından suyundan söz edilsin bu amına koyduğumun sözlüğünde. hep karı hep karı, bir memleketin de adını sanını karısından söz etmeden geçirin ulan şu ortamda. gören de sabah akşam gavur amı sikmekten başka işiniz yok sanır. nasıl da bol keseden sallıyorlar ''norveç kızı candandır, yok rus kızı vericidir, yok italyan kızı kıllıdır'' sabah akşam elinizi sikmiyorsanız ben de bir şey bilmiyorum. yeter ya doyduk bu yalanlara yıllar yılı.
  4. aynı anda şezlongta güneşlenip yatarak üzerinize su atarak "hey 1 bir ısmarlara mısın?" diye şebelek şebelek gülebilen çok yönlü evladlar.
  5. en fazla, üzerinde "made in norway" yazan müsli kutusu kadar yakın olabildiğim insanlar. böyle; googling çıktı.
    müsli atıyorum ekrana

..avusturalya'da bile yokmuş norveç kızları.
  6. az giyiniyorlar, giyinmeyi sevmiyorlar, çıplaklıktan yanalar.
  7. interrail yaparken en cok karsilastigim kiz grubu. tum norvec genc hatun nufusu avrupa dolasmacaya cikiyor sanirim temmuz ayinda (2008 yili idi bu tabi). pek konuskanlardir, ingilizceleri de duzgun ve anlasilirdir. norvecli hatun diye "soguktur lan bunlar simdi" diye onyargili olmayiniz, pek cana yakinlar zira.
  8. çoğu sarışın kızlar, esmer olanları bile sarışın ruhlu.

norveçli kızlar hakkında bilgi verin