• rus kızlarından sonra türk erkeklerinin keşfetmesini umduğum topluluk.
  • toplamda 1 adet norveç kızının yaptığı hareketler yüzünden genellenen şanssız insan evladları.

evlad ne lan?
  • interrail yaparken en cok karsilastigim kiz grubu. tum norvec genc hatun nufusu avrupa dolasmacaya cikiyor sanirim temmuz ayinda (2008 yili idi bu tabi). pek konuskanlardir, ingilizceleri de duzgun ve anlasilirdir. norvecli hatun diye "soguktur lan bunlar simdi" diye onyargili olmayiniz, pek cana yakinlar zira.
  • yetiştirildiklerinde çok iyi türkçe küfür edebildiklerine şahit olunmuş kızlardır. sıcakkanlı, sarışın, mavi gözlüdürler.
  • çoğunun ismi elizabettir. tavlayı çok severler. bu yüzden sabah akşam zar sallarlar. sırf bu yüzden avuçlarının çizgisi aşınmıştır. bi de herkese tavla değil bilardo oynadıklarını söylerler. çok çakal bu norveç kızları.
  • erman (a) ve erkan (b) iki abazan öğrenci elemandır.
    a- oğlum kalk lan! müthiş bir haberim var sana!
    b- ne oldu kardeşş!
    a- kalk oğlum kalk! taş gibi sarışın mavi gözlü norveçli kızlar topluluğu geliyormuş. taş gibi yavrularr!
    b- hadi canım.
    a- bizim fakülteye misafir öğrenci olarak geliyorlar. bizim evde de iki tanesi misafir olacakmış lan!
    b- hadi canım sende. evimiz çok dağınık. uygun olur mu?
    a- yavrum manyak mısın? iki tane taş gibi norveçli kız kalacak evimizde lan. hemen evimizi toparlamaya başlayalım bence.
    -saat çalar-
    a- off... oğlum ne güzel rüya görüyordum. kim kurdu bu saati ya!
  • daha yerden kar kalkmamışken, sizin götünüz donarken kendileri minilerle ya da o incecik tayt zımbırtılarıyla tiril tiril gezebilen iskandinav kızlarıdır. lan ben öyle soğuk yemedim hayatımda. hani zaten at gibi olmalarından bahsetmiyorum bile. "burası norveç burda her şey geerçeeek!" diye bağırasım gelmişti o zamanlar ama daha nihat doğan bu vecizeyi hönkürmemişti kameralar önünde.
  • norveçli erkeklerden çok daha fazla sevdiğim; sıcakkanlı, güleryüzlü, arkadaş canlısı, yardımsever hemcinslerim. fiziksel özelliklerinden bağımsız olarak da çok güzeller bence. abartıdan hoşlanmazlar. fazla makyaj yapmazlar. canım benim, ne güzel temiz temiz giyinmiş çıkmış işte dersiniz. hepsi 1.70 üstü uzun hatunlar değildir aslında. uzunu da var kısası da. etli butlu olanları çoğunluğu oluşturmuyor tabi ama onlar da bol miktarda mevcut. soğuktan kızarmış yanaklarını sıka sıka sevesiniz geliyor. özellikle ciltleri çok güzel ve pürüzsüz. kuzey norveç'te küfür zaten oldukça yaygınken; bu hanımefendilerin de küfürbaz olabildiklerini görünce biraz şaşırabilirsiniz.

bir de içlerinden, sorduğum sokağı bilemeyip, yardımcı olamayınca kendimi kötü hissediyorum diyerek, elimdeki haritayı aldıktan sonra benimle ordan oraya dolaşmış olanı vardı ki onu hepsinden ayrı tutar gözlerinden öperim.
  • şimdi bu kızlardan bahsetmişken önce şu renge bir atıf yapalım. (bkz: pembe)

sonra şunu da ekleyeyim. isteyen sorsun denesin, bu kızlar neutrogena diye bir marka bilmemektedir bile. bu norveç formüllü krem norveç'te yokmuş. hiç görmemişler bile. belki de gizli gizli balıkçılara el altından satılıyor. ya da bana yattığım yerden öyle geliyor.
    bu kızlar bana bir krem söylediler o da türkiye'de yok mesela. çok garip. küresel dünya falan diyoruz da olmayınca olmuyor demek ki.
hesabın var mı? giriş yap