şükela:  tümü | bugün
  • sakte-tv yani "slow tv" veya "yavas tv" adiyla yayina gecmis olan deneysel kanaldir. kanalda gunluk hayattan kesitler gercek zamanli olarak gosterilmektedir. ornegin 6 saatlik bir tren yolculugu 6 saatlik bir video ile gercek zamanli olarak gosterilmektedir. norvecli bilimadamlari bos zamanlarinda "lan boyle bir kanal acip milleti trollesek ne olur" diye dusunmusler ve kanalin hicbir izleyiciyi cekemeyecegini ongormusler ama zannedilenin aksine kanal oldukca ilgi gormus ve norvec'in en cok izlenen kanallarindan biri haline gelmis. sunun insaat izleme versiyonu olsa o da turkiye'de reyting rekorlari kirardi bak.
  • (bkz: kepce tv)
  • türkiye'den görüp uygulamaya geçmişlerdir.
  • vodafone arena'nın inşaatını yayınlasalar gün boyu izlerim.

edit: vodafone arena web sitesini göndermeyin arkadaşlar, zaten biliyorum. kanal listesinde olması daha çok hoşuma giderdi.
  • şaka maka haydarpasa banliyosu kapanali tren yolculuğunu o kadar ozlemisim ki karli daglarin arasinda trenin süzülüşü rüya gibi geldi. kisacasi hipnotize ederek size tv izlettiren proje. en azindan benim icin oyle.
  • 45 dk. uzaklara bakmalı gıcık sanat filminin televizyon kanalı olan versiyonu gibi görünen hede.
  • kafamız iyiyken arkadaşlarla zaman zaman bergen-oslo arasındaki tren yolculuğu videosunu, arkaplanda uygun bir parçayla açarak destek olduğumuz eylem. insana değişik bir huzur veriyor, denemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=zz7lorizfzg

kanal böylesine tutulduğuna göre, kafası yüksek oldukça fazla kuzeyli kardeşimiz var galiba.

soranlar oldu, yolculuk müziğimiz;

https://www.youtube.com/watch?v=qgil7lsiata
  • türkiye'den herhangi bir taksi veya dolmuşun, trafikteki günlük atraksiyonlarını canlı yayınlasa, f1 ve wrc'yi sollayacak reytingi elde etmesi muhtemel kanaldır.
  • beni korkutan yayınlardır. oğlum zaten kafa pek yok, biliyorum ki bağımlısı olacam açarsam şu videoları;
    sabaha kadar izleyecem. yapmayın etmeyin.
  • amaç deneyse beyaz futbol'u da yayınlarına katmalarını istediğim kanal. al sana 10 numara deney. du bi mail atayım.