şükela:  tümü | bugün
  • 8 yaş ve üstü için hazırlanmış.
    http://i.hizliresim.com/1vjb8j.png
    ekran görüntüsü koyduğum bu sahnede yazan bilgi "yaş sınırı 8 ve üstü olarak belirlenmiş" olduğu için ben de bunu "8 yaş ve üstü için hazırlanmış." olarak aktardım. hatalı ise lütfen düzeltin madem burada "suçlu" benim...
    video izlemeden mi yorum yaptınız nedir?

tv'de yayınlanıyormuş.
    https://www.facebook.com/…ow/videos/712706795546359

"başlık engelleme iyi ki var" ve "algı yönetimi" falan denmiş. lan olm açın bakın entrylerime, başlıklarıma. rusların sayfası in the now'da gördüm bugün. ve paylaştım. video içinde de 8 yaş ve üstü yazıyor. herhalde algı yönetimi yapmak için abd'den yayın yapan rus sayfası/sitesi in the now'a yaptırmadım bu videoyu di mi?

bir önceki açtığım başlık da soma 301'de doğum yapan kedi o da mı algı yönetimi?

büyük bir dikkatle ve ısrarla yorum yapmadan yazdım ilk entryi. gelmiş algı yönetimi diyorsunuz.

bunun yanında zaten varmış bu başlık. gidin orada kavga edin çok istiyorsanız.

ayrıca seks eğitimi ile çocuğun nasıl olduğunu anlatmak arasında ne fark var? bu mu algı yönetimi?
    bu bildiğin seks eğitimi. çocuk nasıl oluyor diye anlatacak olsa oral seksi vs anlatmaz herhalde? birleşmeyi anlatır gebeliği anlatır vs.

ayrıca bir çocuk 8 yaşında üremeyi cinselliği öğrendi diye 10 yaşında sevişmesi gerekmiyor. kafanızdan element uydurmayın.
  • çocuk nasıl olur konulu programdır. algı yönetiminize sıçayım sizin.
  • norveçte, isveçte, almanyada ve tarihte "ağzına sıçtığımız" şimdi içinse bizim katlarımız büyüklüğünde olan avrupanın birçok ülkesinde küçük yaştaki çocuklara erkek ve kadınların cinsel organları ders olarak anlatılıyor. ama bir kadını nasıl daha güzel sikersin, onu nasıl uçurursun değil; sağlık esas alınarak.

bizim genç kızlarımız gibi, özgürlük adı altında ve merak duygusu eşliğinde 18 yaşına girer girmez gördüğü tüm erkeklerle yatmasın diye, bizim erkeklerimiz gibi 30 yaşına geldiğinde 12 yaşındaki kız çocuğuna gözü kaymasın diye yapılan mantıklı insan hareketidir. özetle olması gerekendir.

edit: kendi isteğiyle olduğu sürece, kimin kaç yaşında ne yaptığı umrumda değil, karışmak da hakkım değil. fakat kadınların büyük kısmı, gençken yaptığı hatalardan yakınıyorlar. bunu eğitimsizliğe bağlıyorum.
  • biz daha o evreye gelemediğimiz için anlıyamıyoruz evrim geçirdikten sonra belki anlarız .
  • 14 yasinda olan bir kisinin 14 yasinda olan kisiyle seks yapmasi yasal olarak her gelismis ulkede yasaldir.

17 14 de olabilir, 16 15 de, iki kisi 18 altindaysa, ama 18 yasinda biri 15 yasinda biri ile seks yaparsa kac sene hapse gidecegini bilir.

yasi 55 olanla 14 yasindaki kizi seks yaptirmaya calisan insanlara dert olmustur. kendi pedofililerini ortmek icin her yolu denerler boyle.

not: bu yazdigim ulkeden ulkeye gore degisebilir. kimi ulkede 16 kimi ulkede 15 kiminde 17dir.
  • (bkz: #59179108)
  • "her şeyin başı eğitim, bütün bu sorunlar eğitimsizlikten kaynaklanıyor" cümlesinin daha fazla kurulmaması için yapılması gereken eğitimdir.
  • gelişmiş ülkenin gelişmiş insanlarının başlatmış olduğu uygulamadır.
    bu yüzden gıptayla bakıyorum böyle asil ülkelere.

malum biz de herşey ayıp ve günah olduğu için, tecavüzde ön sıralardayız.
  • lan adam 14 yaşındaki çocuk ile 14 yaşındaki çocuk cinsel ilişki yaşayabilir dediğinde moderen diğer ak partili sapıklar abi ergenliğe girince evlenilebilie dediği zaman dinci yobaz.

14 yaşında çocuk lan bunlar. bir karar verin amk. dün çıkarılan yasaya çemkiriyorsunuz ama evlilik dışı cinsel ilişkiye giren 14 yaşındaki çocuk sizin için bu olayda çocuk olmaktan çıkıyor. amacınız ne nasıl pislik insanlarsınız siz.
  • cinsellik eğitimidir. erken yaşta gebelikleri önler, küçüklerin bedenlerini tanımalarını ve sorumluluk bilincine sahip olmalarını sağlar. şu anda türkiye gündeminde bulunan erken yaşta evliliğin* meşrulaştırılması rezaleti ile uzaktan yakından alakası yoktur.