• 30 ocak 2007'de raflarda gözükecek norah jones'un üçüncü stüdyo albümü. albümdeki parçalar ise şöyle;

wish i could
    sinkin' soon
    the sun doesn't like you
    until the end
    not my friend
    thinkin' about you
    broken
    my dear country
    wake me up
    be my somebody
    little room
    rosie's lullaby
    not too late
  • albümdeki nihai parça:

tell me how you've been,
    tell what you've seen,
    tell me that you'd like to see me too.

'cause my heart is full of no blood,
    my cup is full of no love,
    couldn't take another sip even if i wanted.

but it's not too late,
    not too late for love.

my lungs are out of air,
    yours are holding smoke,
    and it's been like that for so long.

i've seen people try to change,
    and i know it isn't easy,
    but nothin' worth the time ever is.

and it's not too late,
    it's not too late for love,
    for love,
    for love,
    for love.
  • zamanlama olarak muthis donemde cıkmıs norah jones albumudur. evde kahve hazırlanip fonda not too late dinlemek muhakkak bir takım dertlerden bunyeyi uzaklastırır, evet..
  • ingiltere sonrası abd'de de 1 haftada 417.738 adet satıp 1 numaraya yerleşmiş leziz şey.
  • norah jones'un insanlık için bir hediye olduğuna dair inancımın perçinlendiği albüm.
  • bir huzur albümü. özellikle uzun yolculuklada ya da ne bileyim vapurda falan da... her daim.
  • albümü sondan dinlememe sebep olan şarkıdır kendisi. mükemmelliğine hayran kalıp bir kez daha kalbimdeki mutluluk pırpırlarıyla dinliyorum seni norah jones...
  • bu albumun kalitesi bir tarafa, bu sarkinin ictenligi ne olacak peki. bu kadar yalin duygulu ve derinlere isleyen bu duyguda sarki az bulunur. hayatin kendisi gibi bir sarki. lisedeyken dinlerdim ama simdi aradan on yil gecmis ve bana ozamanlari yeniden soyle bir hatirlatmistir. hayatin ikinci ceyreginde yasanan daha olgunlasmis duygularla dinlerken de ayri bir tat aliyor insan. yani ne kadar umutsuzluga kapildigin an varsa, o zamanlarda bu sarki da sana umit vaat eden huzunle mutlulugu harmanlayan bir dunya yaratiyor sanki . ne biliyim sevdigim kaliteli cok sarki vardir ama bunun yeri niyeyse ayri. cok yasa norah.
hesabın var mı? giriş yap