• (bkz: akp)
  • henuz pek bilinmeyen bir alternatif rock grubu. 2012 yilinda kurulmus zaten. spotify'in hot alternative listesinde bir sarkisi denk geldi oradan bir iki tanesini daha dinledim ve begendim ben.

graveyard whistling
    ban all the music
    wake up call
    itch
  • (bkz: radyo eksen)
    (bkz: trip switch)
    (bkz: rez)
  • ekim 2021'de canlı izleme şansını yakaladığım, oğlum ve en yakın arkadaşı sayesinde tanıyıp, onlar kadar sıkı hayranı olduğum gurup.

solistlerinin sesi canlı daha da güzel. ve bundan da ötesi, konserin ortasında iki kızın taciz edildiğini duyunca konseri durdurup, adamı yuhalatıp, güvenliğe attirmalari... ardından kızların iyi olup olmadığını sordu solist, konsere iyiyiz cevabını alınca devam etti.

bir anne olarak gurur duydum onlarla. <3
  • hepimizin gündemine wikings dizisi ile oturan şehir olan essex'li yani ingiltereli alternatif rock grubu. (şaşırdık mı; hayır!). belki tek kötü yanları birbirinden çok farklı şarkılar yapamıyor olmaları olabilir. bunun dışında özgün sololara, psychedelic müzik (evet bence türkçesi yok bu tanımın) tarzı geçişlere ve ilk dinledildiğinde kadın sanılacak kadar tiz ve iyi sesli bir soliste (conor mason) sahipler. spotify bunları bunlar spotify'i çok seviyor bu arada.

ayrıca albüm kapakları üzerine düşünülmüş hoş tasarımlar içeriyor. efsane grup muse'den destek aldıklarını unutmamak lazım.

grup üyeleri:
    conor mason (vocals)
    joe langridge-brown (guitars)
    dom craik (guitars)
    philip blake (bass)
    james price (drums)
  • 'amsterdam' isimli yeni parcalarina spotify 'rock this' listesinde denk geldigim, hastasi oldugum ingiliz alternative rock grubu.
  • if i get high şarkısında radiohead esintileri barındıran vokali aşırı güçlü grup. patlar diye bekletilmiş lakin olmamış. şans hakediyorlar ama bilet almak için daha erken.
  • son zamanlarda trip switch ile radyo eksen playlistlerinden düşmeyen dikkate değer grup.
  • bugün itibariyle debut albümleri çıktı. demolarını geçtim, graveyard whispering'in ilk kayıtlarından beri takip ediyorum çocukları, gerçekten hakettiler başarıyı.

şu an albümlerini keyifle dinliyorum, tavsiye etmekle kalmaz alkışlarım bile.

yürüyedur nbthieves!
  • welcome to the dcc'nin tarzını basitce,cyberpunklı summer essential mixli,kah 80'lerin synthinden,kah 90 'ların rythminden ...vay allahsızlar,nasıl yapmışlar lan bunu.muzik nereye gidiyor arkadaş.sleep token bir yandan,nf diğer yandan,leprous zaten uçtu,ghost fena,falling in reverse ergen grup dedik şaha kalktı.ne soundları tanımlamak ne bu kadar muzik türünün bir araya geldigi işleri anlatabilmek zir ama enfes işler.
hesabın var mı? giriş yap