şükela:  tümü | bugün
 • madonna'nın hareketli bir parçası. özellikle girişindeki hipnotik moddan atak moda geçiş ve parçanın ortalarına doğru gelen altyapı zenginliği dikkat çekici. klibindeki ufak dönüşlerin kamerayla takibinin yarattığı hoşluk bir ışık oyunu mu, yoksa matrix'te kullanılan kamera teknolojisinin az kamerayla ve dar açıda uygulanmış şekli mi henüz çözebilmiş değilim.
 • (bkz: siklememek)
 • madonna nın takdir edilesi işlerinden biri. insan robotik hareketlerde bulunma coşkusuyla dolup taşıyor ki, klip de zaten bunu destekleyen türden.
 • ahanda sozleri:

  when i was very young
  nothing really mattered to me
  but making myself happy
  i was the only one

  now that i am grown
  everything's changed
  i'll never be the same
  because of you

  [chorus:]

  nothing really matters
  love is all we need
  everything i give you
  all comes back to me

  looking at my life
  it's very clear to me
  i lived so selfishly
  i was the only one

  i realize
  that nobody wins
  something is ending
  and something begins

  [chorus, repeat]

  nothing takes the past away
  like the future
  nothing makes the darkness go
  like the light

  you're shelter from the storm
  give me comfort in your arms

  [chorus, repeat and fade]
 • madonna'nın ray of light albümünden çıkan son parçası.. kırmızılar içinde geyşa kıyafetindeki maddy, tam ortadan ikiye ayrılmış siyah dümdüz saçları ve kıpkırmızı kaşlarıyla "bakın gene imaj değiştirdim ama bu da yakışıyor allah kahretsin" der gibidir. klip içindeki diğer ayrıntılar abuk sabuk dans eden japonlar, hava yastığıyla sevişen adamlar, ağzı açık yukarı uçan bir bayan ve ona bakanlar, ellerindeki yelpazeyi sallayarak yüzünü kapatan sonra da diller dışarda "ceee" yapan eşek kadar heriflerdir. çok eğlenceli ve hareketli bir kliptir..
 • gençliginde hayatin sadece kendi etrafinda döndügünü sanan, ama yillarla birlikte çevresindekilerin teker teker kaybolmasi sonucu kiçinin üstüne oturan , bencil, kendini begenmis, egosu tavana vurmus kisilerin yasamlarina damgasini vuran kisilere günah çikarma amaciyla söyleyebilecekleri bir madonna saheseri.

  "farkettim ki , hayatta kimse kazanmiyormus; birseyler biterken, baskasi basliyormus...
  hiçbir sey geçmisi ,gelecek ; karanligi, isik gibi ortadan kaldiramiyormus..."
 • madonna'nın drowned world tour'unda 4 şarkılık koca bir bölüm tamamen bu şarkının klibindeki geyşa imajından akınmış olsa da, bu şarkı ne adı geçen turnede, ne de başka bi turnede söylenmemiştir.
 • insanın aklına kırmızı kimonolar içinde madonna getiren * şarkı.
hesabın var mı? giriş yap