şükela:  tümü | bugün
  • birden fazla not'un bir araya gelerek olu$turduklari topluluk.
  • hayat kurtaran, çok işlevsel bir iphone uygulaması. iphone'u olup şimdiye dek ilgilenmeyenlere alışmalarını tavsiye ederim.
  • beta'nın yazar hakkında bölümü. yalnız kendimi badi olarak eklemiş ve kendi hakkımda "yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya" yazmış görünüyorum.
  • memento filmi modunda yaşayanlar için nimettir.
  • bir eksisozluk hede'si.

cok faydali bir olay fakat karakter siniri biraz daha arttirilmali ya da kaldirilmali. kullanan 3-5 insaniz zaten.

ayrica yeni versiyondan sonra bircok yazi vs silinmis sanirsam. sanirim format degisince birtakim problemler yasandi.
  • çok kastırdım ve en sonunda ancak şu şekilde kullanabildiğimi gördüm. bendeki yaratıcılık ancak bu kadarmış artık n'apalım...

görüşmemek üzere.

http://i.imgur.com/tljcsau.jpg
  • bu notlar kısmında bir şey değişmiş ama tam olarak ne, emin olamadım.
    o alan beyaz renkteydi ve daha çok göze batıyordu sanki?
    şimdi bir not yazmamışsanız yok gibi o dikdörtgenin içi. iyi olmuş iyi.

not*: eskiden de beyazdı ama bir şey değismiş işte...
  • sözlüğün en sevdiğim özelliği. çok kullanışlı, misal yazarlarla nasıl tanıştığımı, hakkımda ne kadar çok şey bildiğini not edebiliyorum.
  • fikir babası olduğum sözlük özelliği.

o zaman için "kimin neden badi ve kimin neden mal olduğunu unutuyorum. buna bir el atın" demişliğim vardı. bir süre sonra da eklenmişti.

sonra şutladılar tabi farklı konulardan.
  • sozlugun en basarili ozelliklerinin basinda gelendir. herkesi acimadan fisleyebiliyor insan. oys.