şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yayınevi.

iyi başladılar.

julio cortazar ve bazı başka saygın yazarların bir elin parmakları kadar kitabını yayınladılar.

kitap kapaklarında mehmet ulusel lezzeti, göz tatlandırıcı.

muvaffakiyetler temenni ediyorum.
  • (bkz: notos öykü)
  • resmi sitesi notoskitap.com'u 1,5 yıldır yenilemeyen; notoskitap.blogspot.com'u ise an itibarıyle mahkeme kararıyla engellenmiş olan yayınevi.
  • sonunda resmi sitesi http://www.notoskitap.com/ sitesi yayına girmiş yayınevidir. yakında notos blog yerine geçecek olan notosoloji'nin de yayına girmesini umuyoruz.
  • amacım kimseyi kırmak degil, o yuzden direkt isim vermeyeceğim, çevirmen arkadaşı da tenzih ederek söylüyorum: fakat sen tut 90 doğumlu bir öğrenciye kitap çevirt hem de orijinal dilinden değil de ingilizceden, sonra da ben yayınevi kurdum diye ortaya çık. zahmet etmeseydiniz, o seviyede çok yayın var be gülüm. ama siz de haklısınız tabii niyet belli, hedef kitle belli.
  • (bkz: notos)
  • takip ettiğim yazarlardan biri (kaan murat yanık) buradan çıkan kitapları epey övüyor, tavsiye üzerine üç dört tane sipariş ettim okuyup göreceğiz.
  • ister editöre ister bilgi almak için info uzantılı emailına yollayın, her mailda aynı otomatik yanıtı veren kitapevi. otomatik yanıtsa şöyle başlıyor: "merhaba, öykü, edebiyat eleştirisi ve kitap tanıtım yazılarınızı gönderebilirsiniz. notos’ta şiir yayımlanmıyor. "bi sakin ol be notos, belki ben başka bir şey diyeceğim sana?! bi oku önce, öyle karar-cevap ver. kendimi turkcell iletişim merkezini aramış ve bir türlü gerçek bir insana ulaşamayıp saatlerce banttan çalan şarkıları ve robotları dinlemiş bir müşteri gibi hissediyorum şu an. hatta sizin şiir yayınlamamanıza inat, şair olmaya karar verdim- varlık'ta yayınlatacağım ulan.