şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zamaninda robin hood un mesken edindigi, derby ve leicester ile komsu olan,ingiltere'de bir sehir. yesillik alanlari ve super pub lari olan sehir. caves isimli bir pub vardi. iyi muzik caliyorlardi.
 • nottingham trent uni. ve university of nottingham olmak uzere topu topu iki universite olmasına ragmen ogrenci sehri olarak anılan, kucuk, sirin, yesil, londra nın kuzeybatısındaki east midlands şehri.. diger ingiltere sehirlerine kıyasla daha ucuz oldugu soylenir, market square, victoria center, broadmarsh sehirdeki belli basli alısveris merkezleridir. caves, nottingham castle, jerusalem ve tabi kisherwood ormanları gorulesi yerleridir.
 • londra dan sonra eglence mekanları ile ingiltere gece hayatı listesinde ikinci sırayı ceken kucuk sehir...
  (bkz: http://www.theworks-nottingham.co.uk/) misal olarak gosterilebilir
 • bu arada suc oranlari da oldukca yuksektir, hatta bir rivayete gore avrupa da ikinci sırayı cekmektedir ki eger hakkaten oyle olsa sasmazdım cunku burda (ing) haberlerin 60% ini nottingham ve cevresi olusturmakta suc konusunda. (bkz: east midlands)
  p.s: ozellikle cuma ve cumartesi leri gotler kollanmalıdır, zira alkol tuketimi gencler arasında oldukca yaygin olup direk kafaya sise yenmesi ve akabinde yetmiyormuscasina dayak uzerine dayak yenmesi olagandir...
 • soguk caddelerinde gotu basi acik mini etekli kizlarin fink attigi ingiliz sehri.
  not: sehir merkezinde metrekareye dusen bar adedi goz onune alindiginda ingilterede liderdir. ayrica ogrenci sehri yakistirmasi yapilabilecek kadar yuksek bir ogrenci oranina sahiptir. bu yuzden bahsi gecen kizlarin sayisi ingiltere ortalamalarinin ustunde seyretmektedir.
 • her haftanın her günü "abi bu akşam nerde içip dağıtsak ki" tadında dolanan andırgrad (bkz: lisans) öğrencileri için düzenlenen partilere ev sahipliği yapan şehir...aynı zamanda süper konserlere de ev sahipliği yapmaktadır son zamanlarda....the kills, the decemberists, bloc party, ian brown, echo and the bunnymen, british sea power, hard-fi, franz ferdinand, blondie gibi isimler sayılabilir sadece kasım ayı için...
 • gezmek icin ideal olan fakat yaşanılmaması gereken east midlands şehri, ayrıca kalesi sergilere açıktır, müze olarak kullanılmaktadır ama pek görecek birşey yoktur. yılın belli günlerinde robin hood festivalleri düzenlenir, bu festivallerde isminizi kaligrafi yöntemiyle kostümlü amcalara yazdırabilirsiniz.

  not: ingilterenin tüm soğuk caddelerindeki gibi burada da yarı çıplak kızlar fink atarlar zira ultramini etek ve yağlı göbeği açıkta bırakan büstiyer ülke kızlarının resmi gece kıyafetidir.
 • (bkz: notts county)