• 16:53 itibariyle kadıköy evlendirme dairesinde resmen dunyaevine giren besiktaşlı...cifti bir kez daha kutluyor, mutluluklarının ömür boyu sürmesini diliyoruz....

lakin kartal penceli noumamızın karizmasının cizildiginin altını cizmektenden uzulerekte olsa geri durmayacagız...

saatler, türkiye saatiyle 16:52:59'u gosterdiginde nouma o muthis karizması ve ozguveni ve de defteri imzaladığı sol eliyle objektiflere gulumseyerek poz verdigi sırada yuzundeki o magrur gulumse birden bıçak gibi kesildi.
    o ana dek bir dost olarak hep başına baktığımız karizmatik adamdan geriye eser kalmamıştı... hemen akabinde salondaki hatun kişilerin zafer kazanmış mourinho edasıyla ve naralar eşliginde salonun avizelerine kadar sıçradığını gördük... evet hepsi saniyenin bilmem kaçta kaçlık diliminde cerayan etti. im juli yengemiz
    ilk raundu kazanmış. noumanın sol ayak tarak kemiğini bir daha yesil sahalara donmemek uzere zedelemisti.
    ikinci raundda ise nikah memuru bordo-siyah evlilik cüzdanıyla çiftimize yanaşırken , orta bölüm ikinci sıranın en sağındaki ben (evet o bendim) hoplaya zıplaya cüzdanı kap , nouma cüzdaaann diye yırtınsamda yenge hanım bir kaplan cevikligi ile evlilik cüzdanını da kaptı. artık bundan sonra yapacak bir sey yoktu..... ve iste o an nouma'nın bittigi andı. o artık gönüllerin sampiyonu idi.
    artık bizim icin nouma out ailton in olmustu.
    ailton ailton ailton!!!
  • nikah gununde soylediklerimi bir bir teyit eden kisi.
    ben demistim demeyi cok severim! evet bundan yaklaşık olarak 242 gun 17 saat 3 dakika 45 saniye once bu nouma kişisinin selamigillerden biri olacagını söylemistim ya. maalesef hakli ciktik efendim. zaten pazartesinin gelisi o pazar gunu im juli yengemizin 2-0 lık ( ayak basma-cuzdan kapma) galibiyeti ile belli olmustu. olmasına da iste serde kazaklık, taşfırınlık, vakfıkebirlik var ya...(asla duygusallık yok!)
    bir umut iste....
    eyvallah...evinin adamı oldu, cicim ayları falan dedik sesimizi cikarmadik , entry dosenmedik, ama bi yere kadar canım! ulan nerdeyse bi sene oldu daha bi top tepemedik karşılıklı, her hafta deli danalar gibi halı sahalara koşan adamla....
    hep mazeret, tam mazeret...

- e noumacım nasılsın...bu hafta guzel bir frendly var moda'da, gelir misin?
    - ya abi valla bak cok istiyorum...ama?
    -aması ne olm?
    - abi bu hafta kayınvalideye sozumuz ver.
    -tamam kardesim dert etme..haftaya oynarız...
    -nouma hazır mısın_?
    -neye?
    -mac yapıyoruz ya bu pazar?
    -abi ayıp olacak biliyorum ama bu hafta da kayınbirader geldi sehirdısından, onu gezdirecem..
    -ha dert etme be moruk..haftaya o zaman ha..perşembe gayet uygun..saat 7 diyelim o zaman, tamam saat yedi.
    -eyvallah abi.
    - nouma naber..
    - ağbi sana karşı çok mahcubum ama hanımın okuldan kız arkadaşları gelecek bu akşam, ben servis yapacagım..
    - çüş artık be...yuh olsun sana verdiğim emeklere...ulen her hafta senin yuzunden 1 kişi eksik çıktık be sahaya..
    hayır o bişey değil de eksik olan parayı hep ben verdim. halı sahacı sezai agbi mahcup her seferinde fazla parayı almak istemedi ama verdik zorla. onu da gectik takımın sol kanadı koridor oldu yoklugunda...gelmezsen artık adem dursun veya çağdaş atan 'la anlaşmak zorunda kalacağız bak.
    artı bu hafta sonu 2 tane cumartesiye 2 tane de pazara maç ayarladım, geldin geldin gelmedin...eksi sözlük!
    -abi yapma elini ayagını ısırayım, mahvolurum, karizma,mitsubişi...herşeyim...
    -hadi len..karizman 28,08,2005 de tarih oldu unuttun mu...?
    -marco, seni severim bilirsin..bak sana karakartalımızın 1981-82 şampiyon kadrosunun imzaladığı orjinal bir futbol topundan bahsetmiş miydim?
    - hadi yaa...
    -tabii ya..
    - ya eski real madrid li emilio butraguenonun imzalı forması desem. marco van basten formasından bahsetmiyorum bile farkındaysan...
    -hasttt...
    -yaa...
    -inanmıyorum olm.sana....
    -kapora olarak şimdilik imzalı feyyaz ucar formasına ne dersin?
    - tamam anlaştık...
    olaylar boyle gelisir....................
    ehuheheheh....
    nouma kardesim benim, nasılsın ?
  • gün itibariyle sancılı bir iş ortamını geride bırakarak* yeni işlere yelken açmış yetenek kumkuması bir mimardır.**
  • yogunluk ve yorgunluktan olsa gerek, telefon da cem kisisi olabilen, ama cem olmayan kisidir.*
  • çekirdek aile olma yolunda emin adimlarla ilerleyen can kisidir. ama ben derim ki yine de bekarlik sultanliktir. *
  • planet of the apes'te taylor'ın kendisine maymunlar tarafından sunulan insan kıza verdiği isim.
  • solak yıldız. çocukluğuma götürdü bu nouma beni. o zamanlar ne dişlerim sararmış, ne de mabadı salmıştım. bugünkü hâlim ile kıyas kabul etmez, benden göbekli, sigaraya binaen koşamayan topçular vardı. elleri bellerinde gezer, fakat topu şiir gibi gezdirirlerdi. bir jan molby vardı misal. bugünkü topçularla kıyaslasanız iki buçuk porsiyon gelirdi. işte nouma bana çocukluğumu yaşattı. belli ki gençlik yıllarında acar bir yıldızken, yıllar içinde biraz semirmişti. acaba bir açık mıydı gençliğinde sorum tabii kendime. sol açık derken hasan şaş a.ş. gibi soldan girip topu sağına çeken bir arkadaştan da bahsetmiyorum. rüzgarın oğlu mrkela gibi yararak ilerleyen bir kartaldan dem vuruyorum. yıllar tabii, hepimize acımasız davrandı. o sol açık, bugün orta sahada görev adamı oldu. biraz yavaş lakin top soluna yakışıyor. raket gibi kullandığını hissettirdiği soluyla sağa sola lokum dağıtıyor, bu satırların yazarı ise bastonla kaleye giriyor...
  • 3 gündür canım masamı ele geçirmiş etmiş işgalci güçtür. bana da onun masasına konaklamak düşmüştür. sanırım ofisteki en kötü yerde oturuyor. ***
  • aydede yüzlü komik insan.***
  • tavlada elime vermiş hem sözlük hem de iş arkadaşıdır. **
hesabın var mı? giriş yap