şükela:  tümü | bugün
 • apex launcher ile birlikte şu anda en iyi iki launcher'dan biridir; benim de apex yerine kullandığımdır. çok başarılı.
 • internette ufak bir araştırma sonucu apex launcher'dan daha iyi olduğunu duyarak asus transformer pad infinity tabletime kurduum launcher. hem orjinal launcher'a göre sanki daha az ram yiyormuşçasına rahatlattı aleti, hem de bir iki güzel özellik kattı. ne bileyim ikonun üstüne basılı tutup programı kaldırabiliyor olmak bile (uygulamalara gideyim de, programı bulayım da, kaldır tuşuna basayım da oohooo) baya iyi. bir çok launcher'da var zaten, ama oldukça hafif bu, o yüzden güzel. mesela go kurmuştum zamanında, hayvan gibi hantal gelmişti, sevemiştim. vesaire. güzel. apex'i denemedim ama bilmiyorum, onu da bir deneyin istereniz.
 • prime versiyonuyla gelen gesture belirleme olayı çok şık olmuş, insana mutluluk veriyor kullandıkça. bir double tap, mesajlar açılıyor. bir swipe up, açık uygulamalar geliyor. çok eğlenceli.
 • yandex.shell den gerekli verimi alamadığımdan , kendisini kullanmaya başladığım programdır. şu an itibariyle herşey yolundadır. umarım buda yarı yolda bırakmazdır.
 • apex launcher'la aralarında performans farkı göremedim ama apex'in beleş versiyonu daha çok özellik barındırıyor. o yüzden para ödemem derseniz denemeye öbüründen başlayın derim.
 • para vermediğiniz zaman "app gizleme" sekmesini iptal eden uygulama. hiçbirşeyi hide yapamıyorsunuz. resmen telefonun zaten varolan özelliğini kısıtlıyor lan.

  anında sildim.
 • ne zaman cortlayacak diye beklediğim..

  htc one v cihazıma yükledim bunu.. yavaşlamıştı. 4.0.3 ten sonra güncelleme vermeyi unuttu htc. 4.1'leri vermeyeceksin biliyoruz da en azından 4.0.4 ver.. yok..
  (bkz: htc'nin telefonlarına güncelleme getirmemesi)
  bi yerden duydum yükledim..
  işe yarayacağını ummuyordum.. 3 gündür canavar gibi çalışıyor.. telefon adeta bir nexus 4 * tamam abarttım o kadar değil ama problemsiz calısıyor.. ram/rom değerlerine bakıyorum.. bariz daha az kapasiteyle daha akıcı çalışıyor.. ha ekran geçişlerinde zaten problemim yoktu ama rehber, mesajlar ve whatsapp açılırken bariz hızlandı.. o zaman geçsin diye dönen zımbırtıyı görmüyorum artık..
  çuvallar diye bekliyordum ama henüz cuvallamadı..
  telefonu değiştirecektim ama şu an düşünüyorum acaba bi süre daha idare etsem mi diye? o kadar.. yani htc güncelleme verene kadar idare eder mi acaba diyorum..

  şimdilik başarılı yani.. saygılar sunarım
 • root yardımcısı için yetkisi verilmemesi gereken uygulama. verirseniz touchwizden daha yavaş hale geliyor. efekt kullanmama rağmen geçişler çok hızlı..efektleri kaldırın ışık hızına yaklaşıyor neredeyse..
 • ücretsiz kullanılmak isteniyorsa bunun yerine apex launcher tavsiye ederim.

  zira ücretsiz versiyonda daha fazla hareket imkanı sunuyor.

  misal ben ana ekrana eklediğim uygulamaları uygulamalar menüsünden gizlerim. böylece iki tarafta da elime-ayağıma dolanmaz. ancak nova'nın ücretsizi buna izin vermiyor. bu özelliğin olmaması mesela samsung ve lg kullanıcıları için saçma oluyor çünkü bu markaların touchwiz ve optimus ara yüzlerinde bu özellik zaten var.

  ha lg g2 telefonumda kullanmak için ekrana çift dokunuşla ekran kilitleme-açmayı hangisi önce dahil ederse onu satın alırım diye de kendi kendime bir söz verdim.