şükela:  tümü | bugün
  • 27 mayıs 2014 roland garros turnuvasında novak djakovic mola esnasında kendisine şemsiye tutan ball-boy' a önce oturduğu yerden çantasını ve eşyalarını kaldırarak yer açması, yanına çağırıp oturduğunda elini omzuna atması, şemsiyeyi alıp raketi ona vermesi gibi olaylarla devam eden jesttir. ne kadar mütevazi bi insan olduğunu görmemizi sağlamış, çocuğun şaşkınlığı ve mutluluğu gözlerden kaçmamış, tebessüm ettirmiştir. böyle güzel olayların cereyan ettiğini görünce sözlük, çok seviniyorum be. çocuğun yerine falan koyuyorum kendimi de vücudum çektiğim oksijeni yaşama sevincine dönüştürüyor bi kaç saniyeliğine.

bu da link
  • güzel olmakla birlikte rakibini ve onun başında şemsiye tutan top toplayıcıyı da bir bakıma küçük düşüren bir harekettir.
  • novak djokovic'in hala itici oldugunu dusunmeme engel olmamis olaydir

edit1:adam ne yapsa itici duruyor.iyi bi sey olsa bile

edit2:djokovic hayranlari isyandaa

edit3:kotulemeye doyamadilar ya.bi sakin olun
  • djokovic'in o kadar da itici olmadığını dusunmeme sebep olan olay

her ne kadar şov amaçlı olsada taktirimi toplamıştır
  • hiç şüphesiz ki novak djokovic'in alçakgönüllü olduğunun kanıtıdır.
  • sasirmadigim olay, (bkz: #28863674). yuregi buyuk bir adamin yaptigi hareket.

biz bu adami bosuna sevmiyoruz.
  • novak'in arada yaptigi sempati toplamak icin calismalarindan birisidir.bazi hareketlerinden beridir onyargili baktim hep.bu goruntu kotu mu ? hayir; oradaki genc icin cok sevindim ve benim de hosuma gitti verdikleri goruntu, hareketleri ...

(bkz: sahalarda görmek istediğimiz hareketler)
  • djokovic'i severim de, bildigin tribunlere oynamis.
  • djokovic'in, sadece kamera karşısındayken değil, kalabalık olmayan yerlerde de benzer sempatik hareketler yaptığı için şov amaçlı olduğunu düşündürmeyen jesttir.