şükela:  tümü | bugün
1203 entry daha
  • bu abimin sinsinati açık yarı finalinde cilic ile oynarıken takındığı tavırlar, ona buna itiraz, tabi ki final oynucam, bu karşımdaki kim aq tavırları sporun modernite sikikliğine bir çentik daha attı. ulan sakatlandıysan sakatlandın, hoca bulamadıysan bulamadın, pisikolojik dertlerin varsa var, eee? kortlara geri döndüm şekerler her türlü baş altı vuruşu yaparım, mızırdar dururum, sinsinati’ye lütuf buyurduk, bu ne aq diye diye, dürte dürte finale gitsen ne olur, gitmesen olur. spor tarihi sırf tenis değil, bu tarz mızırdak, sikik adamlar ve takımlarla dolu. olm, sinsinati değil , önümüzdeki trilyon büyük slami sen al, babannen ölene kadar parlatsın kupalarını. ama senle son olsun lütfen. tenisinize de, futbolunuzu da, basketinize de aq.
  • kardeşim bu kadar nefret ediyorsanız niye izliyorsunuz bu adamı. kendi algılarınızı gerçekler gibi buraya yazıyorsunuz sonra. ben kyrgios'u sevmem ve sevdiğim bir tenisçiyle oynamadıkça da izlemem. bu arada djokovic'e kibirli falan diyenlerin çoğu da federer hayranı insanlar. dünya üzerinde federer'den daha kibirli bir tenisçi olmadı. novak dimitrov maçında dimitrov'un servisine çizgi hakeminin out demesine rağmen kararı düzelttirip ace'e çevirdi. bir allah'ın kulu da bundan bahsedip ne sportmenlik falan dedi mi, yok. o maçın başlığı "novak delirip raketini kırdı!" bu adamın yaptığı her güzel şeyi görmezden gelip saklayıp hemen hemen her tenisçinin yaptığı şeyleri sadece o yapıyormuş gibi gösteren bir algı operasyonu var. bunun da sebebi novak'ın federer ve nadal'ı yenerek basında ve organizayon yöneticiliğinde yer tutmuş olan federer ve nadal hayranı tiplere eziyet ediyor olması. öyle ki her finali nadal federer oynasın diye novak'a yapmadıkları kalmıyor. bir rahat bırakın adamı!
  • cincinnatide neredeyse tüm maçları 2-1 kazanarak amerika açık öncesi kötü sinyaller vermiştir. halbuki benim sevmediğim hatta nadalcı olarak gıcık kaptığım novak maçları rahat 2-0 alırdı. finalde federer konsantre olabilirse rahat bir şampiyonluk alır djokovice karşı.
  • bugün federer karşısında tarih yazacak, daha doğrusu kendi tarihini geliştirecek olan sırp efsanesi. bugün ya da yarın sabah kazanırsa 1000'lik atp'lerin tamamını kazanmış tek adam olacak. gerçek bir all-around'a yakışır bir title. çoktan haketmişti.

not: vamos ama bugün idemo djokovic