şükela:  tümü | bugün
1322 entry daha
  • bugun agut karsisinda aldigi galibiyetle beraber (bkz: wimbledon 2019) da adini finale yazdiran efsane teniscidir.

bu adama hirsli olmak inanilmaz yakisiyor.tam bir savasci,konsantrasyonu en ust duzeyde,pes etmeyen,mucadeleci yapisiyla her daim ovgu ve takdiri hak ediyor.bakmayin siz sozlukte kendisi hakkinda yapilan kotu yorumlara.bu yorumlarin cogunu federer ve nadal fanlari bu adama karsi dusmanca bir tutum icerisinde fanatizmden gozleri donmuscesine yapiyorlar.

kariyeri sona erdigi vakit tum rekorlarin tek basina sahibi olucak ve bir daha kirilmasi nerdeyse imkansiz basarilarla saygi ve sevgiyle hatirlanacak olan cok buyuk efsane ve bir o kadar da sempatik tenisci.baskasi yapsa antipatik olacak davranislar bu adam yapinca cok yakisiyor.

ajdeeee novak,yuru be oglum her zaman arkandayiz kral.
  • zevksiz bir oyun oynayan basarili tenisci. izlemesi zevk vermiyor, eskiden yaptigi cirkeflikler yuzunden de zerre sevmiyorum, ne kadar nadal taraftari olsam da pazar gunu federer'e yenilmesini istiyorum kendisinin.
  • adam 32 yaşına geldi, nadal ile arasında sadece 1 yaş var.. gel gör ki 10 senedir aynı teraneyi duyuyoruz, kariyerleri bittiğinde federer'i de nadal'ı da geçecek..

geçecek de ne zaman geçecek amk? nadal seneye tenisi bırakırsa geçer.. ya da 45 yaşına kadar falan oynarsa da geçebilir..

sorun zaten djokovic'in nadal'ı ya da federer'i geçip geçmemesi değil, gün gelir geçer belki. ama son 10 yıldır sürekli aynı teraneyi dinlemekten sıkıldı insanlar..

sanırsın 22 yaşında genç tenisçi amk, yükselen değer.. lan adam zaten 10 yıldır grand slam kazanıyor amk bu neyin geleceğe yönelik tahmini?
  • tenis tarihinin en iyi oyuncusu olmayi hakeden bir oyun tarzi yok. adam sadece kazaniyor.
113 entry daha