şükela:  tümü | bugün
1436 entry daha
  • adam wimbledon zaferinden sorna nasıl fokuslandıysa artık cincinnati ilk maçında aygır gibi kişniyordu kortta. antipatik mi evet. yapacak bir şey var mı hayır.
  • adam wimbledon zaferinden sonra da tıpkı öncesi gibi gelen geçeni zıplatmaya devam eden, tenis tarihinin en efsane ismidir.ayrıca çok da sempatik bir isim.

ekşideki haterlarını kudurttukça kendisine olan sevgi ve saygım katlanarak artıyor.bu adamı çekemeyenler kendilerine antenle filan ugrasmasinlar direkt roketatar taksınlar aq.
  • la şu adamın bir antipatik hareketini gosterin bizde bilek cahal galmayah !
    gayet sempatik ve muzip bir tipi var adamın.
  • 'tenis tarihinin en efsane ismidir'

(bkz: güldüm piç)
  • düzenli bir tenis izleyicisinin rahatlıkla algılayacağı bir şekilde ne yazık ki antipatiktir. ha özetlerde çok şeker çıkıyor olabilir bilemem. kendisine ve oyun tarzına, en önemlisi de hırsına saygım sonsuz ama bu onun gıcık triplerini görmeme engel değil. maçları ne zaman zora girse mutlak ve mutlak şekilde göt baş sallamaya başlıyor. ya topu oyuna sokma süresini uzatıyor, ya habire hakeme mızmızlanarak etki altına almaya çalışıyor ya da seyirciyle münakaşaya giriyor. işin kötüsü bu konuları lehinde çok güzel kullanabiliyor. bir şekilde kaos çıkarıp, kaostan beslenerek maça ortak oluyor. kendisi hırsla çalışan bir makina ve en hoşuna giden stratejilerden biri de ne yazık ki bu tip oyun dışı aktivitelerle kendini maça çekmek.
  • gelmiş geçmiş en iyi tenisçi.
    nadal ve federer'e karşı hep üstünlüğünü korumuştur bu iki tane efsane tenisçi'ye karşı başarılı olmak seni tartışmasız en iyisi yapar. 2007'den beri tenis izliyorum asla antipatik bir oyuncu değildir. bunu söyleyenler başka argümeni olmadığı için laf salatası yaparlar
  • emre belözoğlu benim için neyse kendisi de o’dur.
    hırsın ete kemiğe bürünmüş hâlidir.

haterlarını birer birer kucağında hoplatan,
    tenis tarihinin gelmiş geçmiş en iyisidir.
  • sempatik bulunur ya da bulunmaz cok mesele degildir. ozellikle sempatik bulmak hic problem degildir. ama itici bulmak asagilik kompleksinin basit bir yansimasidir. oyle olmasa buraya yazmazsiniz be bilader djoko hede hodo diye. kabul edin iste, bu herif sikici. federer'i nadal'i elden gecirmeden rahat etmiyor. grand slam sayisi 21 olana kadar da durmayacak. kabullenin ve tadini cikarmaya bakin :))
  • nadal ve federer'e karşı -seyirci dezavantajına rağmen- hep üstün olan 16 grand slam'li yegane tenisçi. efsane olmasa da boru olmayan tenisçidir. kendisine dil uzatanlara "hadi ordan" diyorum.
    not: ekselanslarıspor
  • o kadar başarıya rağmen çoktan hak ettiği saygıyı görmemesine üzüldüğüm çocuk.
    o da üzülüyor biliyorum.
    umarım kariyeri sona erdiğinde gelmiş geçmiş en büyük tenisçi olduğunu herkese göstermiş olur.
10 entry daha