şükela:  tümü | bugün
  • uzaktan eğitimin yeni modeli mottosu ile hizmet veren kariyer vadisi'nin yeni markası.

şirketten şöyle bir açıklama yapılmış:

novarge a.ş. bünyesinde hizmet veren kariyervadisi.com 05.04.2018 itibari ile paydaşlarımızla iletişimi daha da güçlendirmek, öğrencilerimize sunulan eğitimlerde gelişim ve daha iyiye yönelik değişim sağlamak, şirketimizin kurumsal kimlik ve iletişim araçları yöntemlerinde daha aktif olmak, öğrenci istek ve gereksinimlerine daha duyarlı değişimler yaratmak adına novarge.com.tr üzerinden yayın yapacaktır. sistemimiz 01.04.2018 - 05.04.2018 tarihleri arasında planlı bakıma alınacaktır.

kamuoyuna saygıyla duyurulur.
  • milli eğitim bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren, merkezi ankara'da bulunan uzaktan eğitim merkezi. görsel açıdan çok iyi bir tasarıma sahip yerleri var.

(para verseler anca bu kadar yazardım.)
  • kendi işimle ilgili olarak şu an beta sürümünde olan sitelerine girip tüm eğitimlerini tek tek inceledim. eğitim süreleri, fiyat ve müfredat olarak açıklayıcı bilgiler var. sektör değişikliğine gitmek isteyenler, kendini farklı sektörlerde de geliştirmek isteyenler yada meslek sahibi olmak isteyenler buradaki eğitimleri inceleyebilir. yukarıda bahsedildiği gibi meb onaylı.
    ben uzun zamandır öğrenmek istediğim ama bir türlü nasıl çalışacağımı bilemediğim temel işaret dili eğitimini buradan almaya karar verdim. eğitimi tamamlayınca yine yazarım.