• uzaktan eğitimin yeni modeli mottosu ile hizmet veren kariyer vadisi'nin yeni markası.

şirketten şöyle bir açıklama yapılmış:

novarge a.ş. bünyesinde hizmet veren kariyervadisi.com 05.04.2018 itibari ile paydaşlarımızla iletişimi daha da güçlendirmek, öğrencilerimize sunulan eğitimlerde gelişim ve daha iyiye yönelik değişim sağlamak, şirketimizin kurumsal kimlik ve iletişim araçları yöntemlerinde daha aktif olmak, öğrenci istek ve gereksinimlerine daha duyarlı değişimler yaratmak adına novarge.com.tr üzerinden yayın yapacaktır. sistemimiz 01.04.2018 - 05.04.2018 tarihleri arasında planlı bakıma alınacaktır.

kamuoyuna saygıyla duyurulur.
  • milli eğitim bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren, merkezi ankara'da bulunan uzaktan eğitim merkezi. görsel açıdan çok iyi bir tasarıma sahip yerleri var.

(para verseler anca bu kadar yazardım.)
  • ankara'da digital eğitimle çeşitli mesleki sertifikalandırmaları yapan kurum. seviyoruz kendilerini.
  • ankara-kızılay'da bulunan uzaktan eğitim merkezi.
    opsiyonu bol, kadrosu güçlü bir yapım.
    en önemlisi tüm ilkeleri geleceğe yönelik olmaları. vizyon sahibi ailelerin çocuklarını teslim edecekleri yerlerden biri. en önemlisi robotik kodlama eğitimi ile asıl farkını ortaya koymuştur.
  • kesinle uzak durulması gereken bir kurum. 1 eylül de 15 gün içinde sertifikalar teslim edilecek diye mesaj geldi nerdeyse belirtikleri süresinin 2 katı oldu hala bir gelişme yok. aradığımız zamanda tatmin edici cevaplar vermiyorlar.
hesabın var mı? giriş yap