• my 600-ıb life adlı morbid obezlerin tedavi edildigi programın yapımcısı olan cerrahtır.
  • şeker gibi adam, yetenekli cerrah.
    şüşkoların bir numaralı yardımcısıdır.
  • (bkz: younan nowzaradan)

adam sadece soyaddan mı oluşuyor? bari dr nowzaradan falan deseydiniz.
  • altın steteskopunu daima boynunda taşımasıyla, hastalara sıfır merhametle "30 yaşındasın, bu kiloyla 40 yaşını nah görürsün!" diye paso laf sokmasıyla, "bu programı bir sene sonra izlerler, biraz üsturuplu konuşayım." kaygısı olmadan kameraya konuşurken hastanın arkasından atıp tutmasıyla hastası olduğum teksaslı tontiş doktor...
  • türkçe seslendirmesini kim yapıyorsa adamı olduğundan daha sevimli gösteriyor.

kendisi bir cerrahmış. boyalı saçlarına ve açık sözlülüğüne hastayım. bir de dublajlı versiyonda hastaların yanına meeeraaaabaaa diyerek bir girişi var gülmekten delirtiyor beni.
  • tlc de ağır yaşamlar programındaki aşır8 obezlere yardımcı olan doktor . seslendirme müthiş .
  • inspector gadget'ın yaşlı hali.
  • kaç uzmanlığı olduğunu çözemediğim, yıllar içindeki çöküşüne ve kamburunun ilerleyişine tlc sayesinde şahit olduğum mikemmel tontik dede.
    adam obezite cerrahisi uyguluyor ki bu genel cerrah olduğu anlamına geliyor, deri germe ameliyatı yapıyor ki sanırım estetik cerrahiye giriyor bu, son olarak da geçenlerdeki bölümde acil müdahalede bulunması gerekti ve bir uzmanlığım daha var vasküler cerrahım aynı zamanda dedi, ki ben şok.

bi eve maniküre gelmediği kalmış, hey yavrum hey.
  • eksik dişini yaptırmaya engel sağlık sisteminde, mide ve deri gerdirme amaliyatlarına istenen parayı merak ediyorum. bu adamlar hastane masrafları nasıl ödüyor. böbreklerini satıyor olabilirler.
  • inanilmaz bir doktor. yuzde 5 basari ihtimali icin insanlarin hayatlarini degistirmeye calisiyor. programda mukemmel gercekten insanin hayatin kiymetini anlamasini sagliyor. dr nowzaradana saygilarimi sunuyorum.
hesabın var mı? giriş yap