şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çok başarılı bir android emülatörü.

  https://www.bignox.com/
 • 1 haftalık kullanımın ardından:
  arayüzü en temiz android emülatörü. uygulamaların en iyi çözünürlükte çalışması konusunda tüm rakiplerinden daha iyi. çoklu emülatörü yönetimi başarılı. aynı anda 4-5 tane emülatör oluşturmak ve bunları çalıştırmak çok pratik. isterseniz yeni emülatör oluştururken eskilerden birisini direkt kopyalayabiliyorsunuz. bu sayede yeniden bir sürü ayarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

  eksiler:
  - lokasyon konusu karışık. virtual lokasyon ayarı sayesinde kolayca dünyanın her yerinden görünebiliyorsunuz ama o lokasyonu her uygulama ile paylaşamıyor. veya ben çözemedim.

  - bluestacks gibi programı kapattıktan sonra da bildirim alma seçeneği yok. sürekli açık tutmak zorundasınız. arka planda çalışabilecek bir bildirim takipçisi iyi olurdu.

  - normalde pc'yi hiç kasmazken 4-5 emülatör aynı anda açıksa ve birden 2-3 tanesini kapatmışsanız bir süre kasıyor. açıkken kasmayan uygulamanın kapanırken kasması enteresan.

  - sağdaki ikon menüsü çok ama çok pratik ama gereğinden fazla ikon olması biraz kafa karıştırabiliyor. bazıları ayarlar menüsüne taşınabilirdi. benzer bir arayüzle gelen memu bu konuyu daha iyi çözmüş.

  çıkan kısmın özeti:
  olmuş bu. sorunsuz, düzgün çalışan ve arayüzü temiz android emülatörü arayanlara öneririm.
 • harika bir şeymiş lan bu neden söylemiyorsunuz. pc'de pubg keyfiii.