şükela:  tümü | bugün
 • muhip reyizle* vedalaşıp yepyeni ismleri bünyesine katarak bambaşka denizlere yelken açan ve çok sevdiğimiz o eskini tadını artık bulamadığımız otopark.com un mevcut halinden sonra pek yakında sözlüğün yeni fenomeni olmaya aday ankaralı bir otomobil vlogger'ı.

  bir kulak burun boğaz uzmanı olarak otomobil bilgisi yüksek değil ama enteresan derecelerde rahatlığı ve sakinliği ile otomobil testinde tam bir ayhan sicimoğlu ekolü yakalamayı başarmış...

  web

  twitter

  instagram

  youtube
 • vlog 23'ünde "bok atma, kötüleme, ukalalık, züppelik" sonucu ilgi toplayarak bu kadar çok takipçiye ulaştılar imasında bulunduğu kanal büyük ihtimalle otopark.com.

  bilmemek ayıp değil. ancak otopark.com'un bugünlere nasıl geldiğini bilmeden bu kelimeleri kullanması kendi karakteri ile ilgili üzücü bir görüntü.
 • doktor olduğunu söylemediği tek bir yayın yok sanırım, bide tek arabayla otomobil inceleme sitesi açmak neyin kafası
 • eğer otopark.com'a "bok atma, kötüleme, ukalalık, züppelik" sonucu ilgi toplayarak bu kadar çok takipçiye ulaştılar dediyse müthiş bir tespit yapmıştır. şimdi biri gelip samimiyet, sohbet falan der ama tam da bundan bahsediyor işte. kimse araç özelliklerini çok samimi sayıyorlar diye sevmedi otopark'ı. sinan'ın züppeliği, and'ın ukalalığı, hep birlikte aracı gömmeleri vs. otopark'ı otopark yapan bunlardı. tabii ki bu dediklerim şimdiki versiyon için değil, eski otopark için geçerli.
 • muhafazakardir, bir miktar bunun kaymagini da yiyor gibi.. eski videolarda merhaba diyerek acarken yenilerde belirgin sekilde selamun aleykum seklinde aciyor; unutsa da mutlaka sonrasinda diyor, millet de y orumlarda ayilip bayiliyor.. sabah erken kalktiginda namazini kildigini gosterecek sekilde seccadesini araya sikistiriyor..

  nedenini bilmedigim sekilde fena halde takipci sayisiyla kafayi bozmus durumda, her video'da sektirmeden bahsettigi iki sey var: 1) meslegi 2) kanalin takipci sayisi ile ilgili yorumlar, "soyle yapsak artar ama yapmiyorum", "gecen hafta ilgi azalmis gibi, neden?" vb..

  araba bilgisi de skoda superb'e "süper be" diyecek kadardir.

  otomobil kanali degildir, vlog'tur.
 • düzgün adam, naif, saygılı falan ama otomobiller konusundaki birikimi bence yetersiz. aynı şekilde pilotajı da standart sürücü seviyesinde gibi görünüyor. 60kmh ile kelebek dönen arabayı yol tutuyor sanıyor, ani şerit değiştirebildiği arabayı da keza öyle...

  yaani izlenir, izliyoruz arada bir fakat otomobil test edecek yeterlilikte bir otomobil meraklısı olduğunu söylemek çok zor. hani önünde giden ek kasa honda civic'in vtec (b16a2) mi yoksa normal 1.6 mı olduğunu anlayamıyor mesela. kusura bakmasın ama otomobiller hakkında ahkam kesebilmek için, o arabanın model yılları arasındaki motor kodlarını bile bilmek gerekir. bunun için de hondacı olmak şart değil. ''motorhead'' dediğimiz adamlar bunları bilirler.

  dediğim gibi standart sürücü için bilgilendirici olabilir ama benim gibi, senin gibi 99 model golf'ün şasi kodunu bilen ve 1200cc otomobille bile zevkten dört köşe olmayı bilenler için, amatörden öte değil kendisi.