şükela:  tümü | bugün
  • sigaraya gelen zamların ardından bugün drum almak için girdiğim tütüncüden, dayının tavsiyesiyle alıp çıktığım tütündür. gebze'de 15 liraya temin ettim ben. tadını gayet beğendim. bi' drum, karelias değil lakin f/p açısından tatmin edici. ocb organik filtre ve gizeh yeşil kombini yaptım, oldu.
  • hiçbir tekel sigarasından keyif almamama sebep olan tütündür. daha once sarı old holborn denemiştim ama hem daha ağır geliyordu hemde f/p oranı düşüktü bence. ama nst hem daha güzel hem daha uygun fiyatlı :) parliement reserve bile senin kadar keyif vermiyor yarın tütüncü bulayım da alayım bari
  • üzerinde harmanlanmış sarmalık kıyılmış tütün mamülü yazıyor. içimi çok hafif ve aroması gayet yerinde.

ancak tütün mamülü kısmına takıldım. neden tütün yazmadıklarını bilen bir suser varsa yazabilir.
  • severek içiyoruz efenim, kaçak ve kargolu old holborn bağımlılığıma zevkle son vermiştir kendileri aylardır. üstelik milas gibi ufak bir yerde bile bulabiliyorum 20tl'ye.
  • son sigara zamları üzerine çok iyi gelmiş olan, bandrollü türk malı bir tütün. arkadaşımın önerisi ile ucuz olduğu için aldım fakat kalitesi gerçekten şaşırttı. içimi çok rahat ve cidden doyurucu. 50 gramı 20 tlye bu kadarını beklemiyordum. şayet maltepe bile 14 tl şuan.
  • paketini açtığınızda gelen kokusu güzel ama içerken ağza gelen özel bir aroması yok. belki bir süre kullandıktan sonra daha iyi gelmeye başlar deneyip göreceğiz.
  • 100 gramlık paketler halinde satılıyor bizim kurumda. kantinden temin ediyorum. fiyatı 15.80 tl. envai çeşit tütün denedim sanırım son durak bu. paketi sarı old horborn dan çakma. iyi bir kağıt ile çok iyi sonuçlar veriyor. tavsiyedir. sigara sağlığa zararlıdır.
  • 1 kiloluk paketi ile 50gr lık paketi birbirine benzemesine rağmen bu sadece paket benzerliği.içindeki tütünlerin birbiriyle alakası yok.

edit: 1 kg paketleri son aylarda bozdular.instark,tekel vs. daha iyi konuma geldi.
    ama 50 gr olan piyasadaki paket sigaraların hepsinden daha iyi. fiyatı 20-25 arası değişiyor.
  • ötv durur mu? yapıştırmış cevabı:

kilosu artık 185 tl’dir.

edit: kiloluk paketini almayın. leş gibi oluyor.

hatta ufağını da almayın.

filhakika, almayın amk. zamanında aldım deneyip kullanalım vs diye ama yok arkadaş.