şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ha kapandı ha kapanacak diye konuşulurken bir türlü kapanmayan ama bu sürede küçülmeye gittiği gözle görülen, bünyesinde çalışan spor yazarları, spikerler ve sunucuları başka kanallara kaptıran ntv spor ntv’nin resmi sitesinden yayınlamaya başladığı videolarla kapanacağını duyurdu.
  ntv spor evine dönüyor
 • öyle veya böyle, ülkenin en kaliteli spor kanalı kapandı.
  hayırlı olsun herkese.

  ülkece kaliteye olan düşmanlığımız artık iyice malum oldu. bundan sonra dünyanın takip ettiği ziraat türkiye kupası yayını sahibi a spor izlersiniz artık. yazarken bile içim kalktı.

  bir de, erkeklere yönelik eğlence kanalına dönüşecek diyorlar. umarım kanalı kahvehaneye çevirmezler. türk erkeklerinin eğlence anlayışına göre bir kanal düşünüyorlarsa bol bol recep ivedik görürüz.
 • başarısızlığı başarılı bir durum gibi göstermeye çalışmışlar birde. bu baba büte girmeye hak kazandım gibi birşey. neyse elveda belçika ligi elveda..
 • kapatılmasına şaşırdım ntv spor' un. kırmızı çizgi gibi reytingde zirveye oynayan bir programları vardı. bunun yanısıra kaliteli seviyeli spor programı yapılıyordu. a spor vb kanallardaki gibi bağırmalı, çağırmalı aptal programları yoktu. fakat anlam veremediğim şey maç özetlerini satın almamalarıydı.

  ntv spor kapatılacak ve bein sports haber diye bir kanal vardı. o iyice palazlandırılacak sanırım. mevcut kadro komple o tarafa geçerse şaşırmam üstelik güzel de olur gibime geliyor. turksat'tan şifresiz izlenebiliyordu en son bein sports haber kanalı.

  edit: imla.
 • şimdi belçika ligi sevenler düşünsün.

  (bkz: antwerp:0 genk:0)
 • mehmet ayan gibi bir insani bunyesinde barindiriyorsa kapanma zamani coktan gelmis, hatta gec bile kalinmistir.
 • güzel gelişme.

  iki tane fb tv fazlaydı ülkeye.
 • gaz alma hareketidir.

  dönse ne olacak ki ntv sonuçta haber kanalı, spor içerikleri için ayrılan zaman dilimi belli en fazla bir tane daha spor programı eklenir hafta sonu o kadar.

  ferit'e para lazım oldu demek ki apar topar sattı frekansı, uydudan yayına devam edilebilirdi ama kanalı açık tutsa yine masraf olacak diye o top a girmedi komple kapattı. ferit şahenk maalesef medya patronu olma vasfına sahip biri değil, tek olumlu hareketi star ve kral grubunu satın almaktı onun dışında hiçbir başarısı yoktur medya sektöründe. aynı ferit cnbc-e'yi de harcamıştı.
 • battık demenin kibarcası bu herhalde.

  zamanında premier lig, la liga, bundesliga, formula 1 canlı yayınlarken kala kala belçika ligine kalmıştı.
  beklenen oldu. rıdvanın maaşı çok geldi zaar.
 • böyle romantik şekilde bir haberi seslendirmek murat kosova'ya nasip olmuş. aslında kanalı bugünlere getiren spor müdürünün sesinden dinlemek isterdim. kenan onuk gibi bir duayenin mirasını bu kadar kötü kullanmasına rağmen, kenan onuk öyle bir yapı kurmuş ki bu kadar dayanması bile mucizeydi. etliye sütlüye karışmayan o müdürleri, ilker yasin gibi piyasadan emekli olur artık umarım.