*

1. d-smart ve doğuş yayın grubu'nun ortaklaşa açmayı planladıkları spor kanalı. temmuz ayında test yayını ile başlanacakmış.

yazılanlara göre 2 yıl boyunca euroleague ve la liga'yı yayınlayacaklar. anlaşılan d-smart'ın nba ve şampiyonlar ligini yayınlamasından sonra son çırpınışı olarak görünüyor. galatasaray'ın şampiyonlar ligi'nde maçlarını şifreli yayınlayan bir platformu ispanya ligi ya da euroleague için siksen eve sokmam.

kaynak
  2. 2014-2015 sezonu için yapılacak yayın ihalesinin güçlü adayı olabilir.süper lig ihalesini olmasa da 1. lig ihalesini oldukça zorlar.
  3. zannedersem tek eksikti.
  4. zaten haftada iki gün olan euroleague keyfimizi de sikecekmiş gibi görünen gereksiz kanal.
  5. "şifresiz bi sik izleyemeyeceksiniz fakirler!" demenin doğancası, doğuşçası...
  6. euroleague in gelecek sezondan itibaren şifreli olacağının müjdesini(!) vermiş platform.

tam da obradovic reyiz bizim başkanla çırağan da yemek yemişken yapılır mı lan bize?
  7. 3 kuruşluk euroleague ve la liga keyfimizin içine edecek kanal.

önce süper ligi aldılar sesimi çıkarmadım çünkü kombinem var dedim. sonra premier ligi aldılar, sesimi çıkartmadım çünkü ingiliz değildim. sonra avrupa ligi'ni aldılar, sesimi çıkartmadım çünkü alt tarafı bir kaç maç kahvede izlerim dedim. sonra euroleague'i de aldılar, sesimi çıkartmadım nasılsa bizim takım baskette iyi değil dedim. en son messi'yi almaya geldiklerinde sesini çıkaracak kimse kalmamıştı.

ntv spor smart hakkında bilgi verin