şükela:  tümü | bugün
 • dogus yayin grubu nun aylik olarak cikaracagi yeni populer tarih dergisi.
 • popüler tarih'in yaklaşık 2 yıllık yokluğunu değerlendiremeyen muadillerinin artık uzunca bir süre daha geri planda kalmasına sebebiyet verecek dergi.. tek endişem, anlaşılır bir tarih dergisi olucaz mottosu ile yola çıkıp da çok basitleşmesi.. ayrıca mutlaka poşet içinde satılmalı ve ucuz olmalı (eğer çok fazla kişiye ulaşmak istiyorlarsa).. tarihi belgesel ve film dvd'leri vermesi güzel bir uygulama..
 • 17 ocakta piyasaya çıkacak olan dergi. ilk sayısında daha önce ntv de yayınlanan bbc yapımı cengiz han begeselini vaerecekmiş:

  http://www.ntvmsnbc.com/news/472318.asp
 • yıllar önce yayınlanan ntv mag dergisinin kalitesi düşünülecek olursa, bizi çok da şaşırtmayacak olan dergidir, iyi ki gelmektedir.
 • doğuş gurubunun tekeline düştüğümü düşünmemin haklılığını destekleyecek dergi.
  başka birileri de birşeyler yapsın doğru düzgün, korkuyorum...

  (bkz: ntv)
  (bkz: ntvmsnbc)
  (bkz: national geographic)
  (bkz: radyo eksen)
  (bkz: ntv radyo)
  (bkz: cnbc-e)
  (bkz: ntv spor)
  .
  .
  .
  .
  (bkz: doğus gurubunun eksi sozlugu satin almak istemesi)
  .
  .
  .
  (bkz: doğuş gurubunun dünyayı ele geçime planları)
 • reklamında "okunabilir tarih dergisi" sloganını kullanarak muadillerine* çamur atarken, aslında kendi popülerliğinin altını çizen dolayısıyla farkında olmadan kendini hafifleten süreli yayın.

  *yazar bu sözcüğü kullanarak olayı ciddiye aldığını belgelemiştir ya da tarihsel bir sima gibi görünmeye çalışıyor da olabilir.
 • osmanlı döneminin sadece savas ve entrikalardan ibaret olduğunu düşündüren(ben savaşları hep yanyana yani o bitiyor diğeri başlıyor zannediyordum) kıt okul bilgilerine ve cumhuriyet ve yakın tarihimizdeki devlet destekli eğitim sonucu kapalı kalmış,üzerinde durulması istenmemiş,sorgulanamamış tarihimize rağmen daha da anlaşılır,bir şeylerin üzerine oturtulabilir kuşku bırakmayacak şekilde ele alacak ender yayınlardan biri olması temenni ediyor çerezlik şekilde bile sunulsa(bunda şu vardır bakkal rüstem amca da alıp okuyabilir) doğuş grubu olduğu için tutacaktır diye düşünüyorum
 • ocak ayında şubat sayısını piyasaya sunan ve 5 liradan satışa çıkan, yayın yönetmenliğini gürsel göncü'nün yaptığı dergi.
 • birçok derginin kapandığı bu kriz döneminde, kaliteli kağıt ve dolu dolu içerikle yayın hayatına başlamış olan dergidir. diğer sayısı çıkana kadar, bir ay boyunca, elden bırakılmadan okunacak kadar yoğun bir içeriğe sahiptir. doğuş grubu'na hayran olmak için bir sebep daha yaratmıştır.