şükela:  tümü | bugün
  • şaşırtıcı ama şu an ntv'de onu izliyorum
  • şu an en az 8 kanal da konuşma canlı yayınlanıyor.
  • demek ki, meral akşener'in ekranlardan uzak tutulması nedeniyle, rte'nin ondan korktuğu algısı her tarafta yazılınca, sorun yok imajı çizilmeye çalışılıyor ya da biz muhalefet buluttan nem kapıyoruz. bilemedim.
  • cnn türk yine yayınlamıyor
  • haber değeri taşıyan eylem. bilirsiniz olağanın dışına çıkan eylemler haber değeri taşır. yukarıdan emir gelmiştir, beş on dakika yayınlayın sonra yayından çıkın diye.
  • an itibariyle yayını kestiler.
  • reyis hazır ingiltere'deyken "hacı! hazır evde yok, belki anlamaz, bu seferlik biraz ucundan yayınlayalım da, muhalefet seçimi kazanırsa da intikama kalkışırsa elimizde işte yayınladık ama biz" şeysi olsun hareketidir.

sırtından geçinip hayatı dar ettiğiniz seküler ve aklı başında kitle bu 16 yıllık rezilliğinizi unutmayacak mına koduklarım... eğer ki muhalefet seçimi kazanır sizin alayınıza bu ülkede medyadan ekmek yedirirse onların da mına koyayım... en tepedeki patronundan tutun setçisine ışıkçısına kameramanına kadar medyadan ekmek yedirmem ben muhalefet olsam bu 16 yılda ana akım medyada görev yapan kim varsa... fetöcülerden beter ederim...
  • kdrgztk'in dediği gibi 10 15 dk yayınladıktan sonra kestiler.
  • gerçek mi? olağanüstü bir durum bu.. neyse 5 dakika verirler sonra çıkarlar yayından fazla heycanlanmayalım.

edit; iş bu entry i girerken yayını kesmişler.