şükela:  tümü | bugün
 • programını zevkle izlediğim, ince zevkine ve kültürüne hayran olduğum vedat milor'un instagram hesabınında az önce yaptığı açıklama. tüm program ekibine ve seyircisine teşekkür etmiş. televizyonda izlediğim tek programdı. hiçbir ülkenin halkı, bu kadar sistemli kültürsüzleştirilmemiş, yozlaştırılmamıştır. okumayı okuldan önce, 80'li yıllarda trt'de yayınlanan okuma yazma bilmeyen kadınlar için yapılmış bir programdan öğrenen biri olarak kitlesel yayın organlarının kalitesinde geldiğimiz noktaya inanamıyorum. eğitici, öğretici, dünyayı gezdiren, ufuk açıcı programların yerini saçma sapan evlilik programları, insanların birbirini yediği en çirkef benim tarzı programlar ve ağlak dini programlar aldı. herkesin izleyebileceği, tatilde gittiği yerde tatması gerekenleri not aldığı tek programı da kaybettik. burdan kar edersiniz, dolar cebiniz. ülkenin bu duruma gelmesinden sorumlu olan, bundan nemalanan bir sektörden ne bekliyorum ki? yazıklar olsun.
  link

  edit: link eklendi
  edit 2: insanları yanlış yönlendirdiğini, bu nedenle programın bitmesinin isabet olduğunu söyleyen arkadaşlar, şaka gibisiniz. müşteri öpme odaklı çalışan, kurnaz, çakal işletmelerin suçu yok, programda buralara da şans verip gezdiği için bu adamın var ve bedel ödemeli. ne desem boş, ne desem gg. aferin , aynen böyle devam edin. kafalar pırıl pırıl. programı izleyenler bilir, kendisi de bu durumdan şikayetçiydi ve işletme sahiplerine porsiyonların herkese o şekilde gelip gelmediğini mutlaka sorardı. böyle güzel adamları ve yaptıkları güzel işleri karalamayın artık.
 • akıl almaz bir karardır.

  sinirim geçince edit gelecek.
 • isabetli bir karar.

  hoca mekan bırakmadı lan, mahalle arasında hiç bir özelliği olmayan bildiğin dandik lokantalarda kuru fasulye yemeye başlamıştı.

  tadında bıraktığı iyi oldu, tadı damağımızda kaldı.
 • gidecek fazla yer kalmadığındandır. son zamanlarda mekanlarda ciddi değişim vardı. ilk zamanlarda dünyada sayılı restoranlara gidiyordu.
 • ntv gibi bir kanal bu formattaki bir programda meydanı boş bırakmayacaktır. gelir devamı. içeriden gelen kesin bilgi. yayalım.
 • https://www.instagram.com/p/blh8---h6i1/

  reis bunlar hep şarap maraptan başına geliyor.
 • sabah sabah moral bozucu bir haber. her güzel şey gibi bu programı da yediler memlekette, yazık.
 • bir kaç yıl önce erzincan'da şöyle sakallı hacı bir dönerciye "mmmm çok güzel, aslında bu döner cabernet sauvignon ile harika olurdu" falan demişti. ondan sonra da benzer söylemlerini tekrarladı. ama bak sicimoğlu'na adam şarap marap çaktırmadan gömüyor. domuzları yiyor.
  "bismillahirahmanırah" falan diyor.
 • rahmetlinin deyimi ile, ayıp olmuştur yazık olmuştur fevkalade gunah olmuştur...
 • herhalde nusret ile yaptığı yıkama yağlamalı reklam kokan o bölümden sonra vedat bey ahlaki bir karar almış, ondandır diye düşünüyorum. o programda bırak eleştiriyi, bir önerisi bile olmamıştı.