şükela:  tümü | bugün
  • bir gram üzülürsem namerdim. biz orada çalışanlara zamanında demiştik;
    (bkz: simit sat onurlu yaşa)

debe editi: kimsenin ekmeğinde, emeğinde gözüm yok. sadece gezi'de ali ismail, ethem, berkin öldürülürken penguen izleyenler/izletenler şimdi işsiz kalırken açarım penguen belgeselimi izlerim. şeyimde bile olmaz. bu dünya, etme bulma dünyası. o dönem çıkıp onurlu bir şekilde patronlarına "neden ali ismail'i göstermiyoruz" diye soramayanlar bugün "biz işsiz kaldık bizi savunun" demesinler.

darısı diğer bütün ntv çalışanlarının başına.

gezi şehitleri ölümsüzdür!

edit2: tabiki de penguen belgeselini cnn türk'ün gösterdiğini biliyorum ama gezi döneminde bütün bu kanallar penguen medyası olarak adlandırılmıştı.

gezi'yi görmezsin, şikeyi görmezsin, soma'yı, reyhanlı'yı, uludere'yi görmezsin. işte bu yüzden penguensin!
  • kulup yoneticisini arayip "sizin kanalda calisabilir miyim:)" diye meslege baslayan silikonlu marshallli harley davidsonlari issiz birakacak olay.

ha pardon onlar dizide oynuyodu demi.
  • http://www.macadogru.com/…riyor-ntv-spor-kapaniyor/

zaten işlerine gelmeyen her şeyi güllük gülistanlıkmış gibi sunuyorlar. kapanmasalar ne olacak? rodeo, voleybol ve belçika ligi yayınlarsan böyle olur zaten.
  • yurdum berberlerini yeni arayışlara sürükleyecektir.
  • sporseverleri çok sıkıntıya sokmayacak olay. la liga'yı vermez, premier lig'i vermez, nba'i vermez, türkiye basketbol ligini, euroleague'i vermez, hiç bir grand slam'i vermez, şampiyonlar ligi'ni vermez, süper lig maç özeti vermez.

sabahtan akşama kadar yorum ve haber veren spor kanalı mı olur? spor kanalı biraz da spor verir. zaten 2-3 tane düzgün yorumcusu var onlar da başka yerde iş bulurlar. yalnız görüntü kalitesi stüdyoları falan iyiydi oldukça. bazen trtspor'u açıyorum önder özen ve metin tekin olmasına rağmen izleyemiyorum.
  • yerinde bir olay olur. çalışanlara da üzülmüyorum iş bulurlar amk vasıfsız adamlar mı? sadece foto gösterip yorum yapan spor kanalı mı olur? la liga bundesliga premier lig euroleague hiçbiri yok. bir belçika ligiyle nereye kadar. sports tv bile daha iyi amk. ispanya basketbol ligi var en azından.
  • eğer haber doğru ise arka planda çalışan emek verenlerine çok üzülürüm. ama kanalın bu paralelde yayın yapmasına sebebiyet veren ve üç maymunu oynayan yönetim kadrosuna da yağmurlu havada su verenin ta amk.

fenerbahçe rating getiriyor diye sen bu takımın emir eri olursan ve diğer seyircileri küstürürsen sonunun böyle olacağını görmek de bundan sonra spor yayını yapacaklara ders olur umarım. bu halk, kenan onuk yönetiminde sadece iki gün yayın yapılırken severek izlerdi bu kadroyu. niye böyleydi, bunu da en iyi fuat akdağ bilir ama konuyu çarptırır yine açıklama yaparken.
  • taraflı yayın yapmaları ayrı bi konu ama kesinlikle spor kanalı olmayan bi kanaldır. sabahtan akşama futbolun konuşulması, her saat başı aynı haberlerin sunulması, la liga ve euroleague maçları gibi yayınları, saçma sapan bi şekilde ntvspor smart diye paralı bi kanala geçiren kanal, maalesef benim için spor kanalı olmaktan çok uzaktır.
  • sadece murat kosova'ya üzüleceğim kapatma. neyse reyiz artık başka yerlerde sesini duymaya çalışacağız. kim bilir belki premier ligi veren bir yerlerde buluşabiliriz.